Evde nasıl arttırılır

İstatistiklere göre erkeklerin %75'inden fazlası penisin büyüklüğünden memnun değil. Bu nedenle kızlarla tanışırken kompleksler, ereksiyon sorunları. Pahalı ve travmatik operasyonlara başvurmamak için bir penisi soda ile nasıl büyüteceğinize dair tarifler var. Bunlar bir erkeğin evde yapabileceği basit ve uygun fiyatlı yöntemlerdir.

Soda ile penis büyütmek mümkün mü?

Her erkek yatakta muhteşem olmak ve bir kadının ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak ister. Bu nedenle birçok kişi penisi büyütmek için çeşitli yollar arıyor. Bu konu hasta için cerrahi olarak çok zor çözüldüğünden, soda ile penis büyütme gibi daha nazik yöntemlerle ilgilenmeye değer demektir. Erkeklere göre bu yöntem etkilidir ve "meyvelerini" bir ay içinde verir.

Penisi soda ile büyütmek gerçekten mümkün mü, bu ürünün nasıl çalıştığını ve tarifi uygulamaya değer olup olmadığını daha fazla anlatacağız.

penis büyütme soda

Soda erkek organını nasıl etkiler: penis büyütme yöntemleri

Birçok erkek penislerinin büyüklüğünden memnun değildir. Sorun, ya kişisel komplekslerde ya da bir kadın, dikkatli olmayan bir şekilde seçtiğini söylediğinde psikolojik bir darbede yatmaktadır. Günümüzde fizyolojik olmayan penis boyutu çok nadir görülen bir patolojidir. Temel olarak erkeklerde cinsel organ vücutla orantılıdır, ancak onu arttırma arzusu daha güçlü cinsiyeti bırakmaz.

Bugün ameliyatla penisi %100 büyütmek mümkün ama böyle bir işlem pahalı ve birçok yan etkisi var. Erkekler birçok yöntem denemiştir: hem uyarıcı kremler hem de tek seferde penisi artırmayı vaat eden diyet takviyeleri, bu yöntemler penise daha iyi uyarılma ve uzun süreli ereksiyon için yeterli kan sağlamaya yardımcı olduklarından oldukça etkili olabilir.

Soda hakkında konuşursak, erkeklerin yorumları gerçekten şaşırtıcı. Soda ile penis büyütme hala gerçektir, ancak hemen söylemeye değer, parlak sonuçlar beklememelisiniz. Soda, penisi "uzatmaya" yardımcı olan özel egzersizlerle birlikte alınmalıdır. Soda neden iyidir?

Kanı inceltir, dolaşımını hızlandırır. Vücut yeterince oksijen ve kanla doyurulur, bu nedenle sertleşir ve sertleşir.

Herhangi bir adam bu yöntemi kullanabilir, çünkü soda herhangi bir mağazadan satın alınabilir ve aynı zamanda ucuzdur.

Alkali, cüruf gövdesini temizlemeye yardımcı olur.

Soda ile penis büyütme yaygın bir yöntemdir ancak ne kadar etkili olduğunu anlatmakta fayda var.

Kabartma tozu ile penis büyütme: nasıl alınır

Doktorlar, sodanın suda seyreltilmesi ve içeride tüketilmesi gerektiğinden, erkekler tarafından bu yöntemi kullanmayı kesinlikle reddediyorlar. Alkali vücuda girmesi genel sağlık durumunu olumsuz yönde etkileyebileceğinden, bu madde yalnızca kesinlikle sağlıklı bir kişi tarafından alınabilir. Soda ne zaman alınmamalıdır:

 • Mide asiditesinde artış veya azalma varsa. Gastrointestinal sistemde normal bir asit seviyesine sahip çok az insan olduğunu belirtmekte fayda var, çünkü bu doğrudan doğru beslenmeye bağlı.
 • Gastritiniz veya ülseriniz varsa.
 • Diyabet.
 • Onkolojinin varlığı.

Yukarıdaki faktörlerden en az birine sahip olmak, soda almak kesinlikle yasaktır. Soda nasıl doğru kullanılır? Erkeklerin yorumları, çeşitli soda kullanma yöntemlerini açıklar, ancak en popüler olanı açıklayacağız:

 • Tarif numarası 1. 250 ml kaynamış (soğutulmuş) bir bardak suya yarım çay kaşığı soda ekleyin. Bir ay boyunca yemekten sonra sutra iç.
 • Tarif numarası 2. Bazı erkekler penis büyütme için 0, 5 çay kaşığının yeterli olmadığına inanır, bu nedenle 250 ml suya 1 çay kaşığı soda kullanın.
 • Tarif numarası 3. Bu yöntem daha uyarlanabilir. Bu durumda, 0, 5 saatten başlayarak soda dozunu kademeli olarak artırmanız gerekir. ben.
 • Tarif numarası 4. Bazı erkekler yerel olarak kabartma tozu kullanır, yani. tozu doğrudan cinsel organlara uygulayın. Bu tür fırçalamaların olumlu sonuçlar verebileceğine dikkat edilmelidir. Masaj yoluyla kan daha hızlı dolaşmaya başlar ve soda cilde hızla nüfuz ederek kanı inceltir ve organı genişletir. Bunu yapmak için penisi ıslatmanız, biraz soda almanız ve organı soda ile 3-5 dakika boyunca yavaşça ve nazikçe ovalamanız gerekir. Bu prosedürün yakınlık başlamadan önce yapılması önemlidir.

Sodanın kendisinin penisi artırmadığına dikkat etmek önemlidir, yani. penisi geçici olarak daha uzun ve daha kalın hale getirebilir, ancak 3-4 mm ve daha sonra sadece içeceği aldıktan sonra. Etkisi 3 saatten fazla sürmez.

Sıkma ve soda

Sodanın etkinliği söz konusu olduğundan, erkeklerin yorumları çok farklı. Birisi sodanın tüm hastalıklar için her derde deva olduğunu söylüyor, biri bunun zaman kaybı olduğunu yazıyor. Ancak hemen hemen her forum üyesi, "soda tedavisi" ile birlikte kullanılan etkili egzersizler hakkında yazdı.

kadın ve adam soda ile penis büyütülmüş

Kelepçe, penisinizi büyütmenize yardımcı olabilecek güvenli olmayan bir egzersiz şeklidir. İngilizce'den "yakalı kenetleme" olarak çevrilmiştir. Yöntemin ana bileşeni, dış damarları kenetlemektir, böylece cinsel organlardan kan çıkışı olmaz. Teknoloji özelliği:

 • Egzersizi yapmak için, penisin tabanını sıkıştıracak çilingir veya araba kıskaçlarına ihtiyacınız olacak;
 • Antrenmanın ilk aşamasında damarları 5 dakikadan fazla sıkamazsınız;
 • Egzersiz sırasında yalan söyleyemez veya oturamazsınız, ancak rahatsızlık hissedilse bile sadece hareket edebilirsiniz.

Kişilerin görüşlerine göre bu şekilde cinsel organı altı ayda 2-3 cm büyütmek mümkündür ancak bu işlemin her gün bir erkek tarafından yapılması şartıyla. Bu durumda, kanın incelmesine yardımcı olan soda kullanmaya değer.

Bu yöntemin sağlık açısından güvenli olmadığını söylemekte fayda var. Bu yöntemin doğal ve doğal olmadığı göz önüne alındığında, sonuç belirsiz olabilir. Tabii ki, damarlarda sorun varsa veya genitoüriner sistemin kronik hastalıkları varsa bu tür eylemlerde bulunmamalısınız.

Soda ile penis büyütme basit bir yoldur, ancak etkinliği hiçbir şey tarafından onaylanmaz, ancak yalnızca özel forumlardaki erkeklerin incelemeleri ile onaylanır. Bu nedenle, penisi büyütmek için böyle bir karar vermeden önce, bunun ne için olduğunu düşünmeye değer. Sonuçta, doktorların dediği gibi, küçük üyeler yok, "arkadaşlarını" nasıl kontrol edeceğini öğrenmemiş erkekler var. Bu nedenle, sağlığınıza dikkat etmek ve cinsel organı büyütmeye çalışmamak daha iyi olabilir, çünkü büyük olasılıkla, samimi yaşam sorunu küçük bir boyutun arkasına gizlenmez.