yorumlar AlfaGen

 • Κωνσταντίνος
  İyi günler. Ergenlikten beri penisim bana pek çok sorun yaşattı. Boyut zayıftı. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine AlfaGen jeli aldım. Uygulamanın ilk haftasında kendim üzerindeki etkisini zaten fark edebildim. Tek bir yan etki görülmedi. Üye 5 cm arttı, erkeklere kesinlikle tavsiye ederim.
  AlfaGen
 • Ιωάννης
  İyi günler. Bunun hakkında yazmak utanç verici . . . ama penisim heyecanlı bir halde ancak 10 cm'ye ulaştı. Kız açıkçası bunun onun için yeterli olmadığını ima etmeye başladı . . . Resmi web sitesinde AlfaGen ilacını sipariş ettim. Jel şeklinde satılır, kullanımı uygundur, uygulamadan sonra yayılmaz. 2 hafta sonra penis 3 cm artmıştır.
  AlfaGen
 • Δημήτριος
  Herkese merhaba. İncelemem, kelimenin tam anlamıyla kendime olan inancımı geri getiren AlfaGen jeli hakkında olacak. Tanıdığım bir doktor bana bu ilacı kullanmamı tavsiye etti. Kompozisyonu her gün uyguladım. 4 hafta aralıksız kullanılır, sonunda +6 cm. Altı ay geçti, penisin boyutu azalmadı, gücü de sevindiricidir. Arkadaşlarıma tavsiyelerde bulunacağım.
  AlfaGen
 • Ahmet
  Haplara, penis büyütme kremlerine ne kadar para harcadım, artık sayamıyorum. Pek çok yan etkiye neden oldular, ancak istenen sonuç asla alınamadı. AlfaGen'in sadece gücü etkilemediği anlamına gelir, aynı zamanda doğal olarak penisi uzatır. Bu durumda penisin şekli orantılı hale gelir.
  AlfaGen
 • Ali
  Bir arkadaşımın AlfaGen satın almamı tavsiye etmesi iyi oldu. Ayrıca güçle ilgili sorunları vardı. Dürüst olmak gerekirse, penisin boyutu hakkında daha çok endişeliydim. Jeli her zaman talimatlara göre kullandım, bir günü kaçırmadım. Hoş kokuyor, sadece doğal maddeler içeriyor. 2. haftada cinsiyet 3 + 4 cm. Haftada daha parlak hale geldi.
  AlfaGen
Değerlendirme AlfaGen
4.4
20