Erkek penisini karbonatla büyütmek mümkün mü?

kabartma tozunun sağlığa faydaları

Kabartma tozunun faydalı özellikleri, insanların en sıra dışı sorunları çözmek için kullanmaya başlamasına neden olur.

Bu nedenle, küçük penis boyutu nedeniyle olumsuz bir cinsel yaşamdan endişe duyan çoğu erkek, penis büyütme takviyesi kullanmaya başlamıştır.

Uygulamanın incelemeleri çelişkilidir - soda kullanımı birine yardım etti ve penisin boyutu gerçekten arttı, diğerleri tam bir sonuç eksikliği olduğunu iddia ediyor.

Daha sonra, penis büyütme için besin takviyesine dayalı tarifler ayrıntılı olarak tartışılacaktır.

biraz teori

Soda ile penis büyütme, bir erkeğin problemini çözmenin günümüzün tartışmalı yollarından biridir.

Penis boyutunu büyütmek için garanti cerrahi olabilir, ancak tüm erkekler operasyona karar vermez ve herkesin bunu gerçekleştirme imkanı yoktur.

Bu nedenle NaHCO3 (sodanın kimyasal formülü) kullanımı herkesin kullanımına açık olduğu için oldukça popülerdir.

Bunun bir etkisi olup olmadığı tartışmalı bir noktadır. Bu penis büyütme yöntemini kendi üzerlerinde deneyimleyen bazı erkekler memnun kaldı.

İnsanlığın güçlü yarısının diğer temsilcileri, bu yöntemi etkisiz ve sağlığa zararlı olarak görüyor.

İlacın kullanımı cinsel isteği artırmanıza, ereksiyonu güçlendirmenize, cinsel ilişkiyi uzatmanıza ve orgazmı artırmanıza izin verir!

Herhangi bir penis büyütücü ilacı denemeden önce doktorunuza danışmanız önerilir.

Herkes kabartma tozuna aşinadır, ancak son zamanlarda penis büyütme de dahil olmak üzere farklı bir doğanın mucizevi özellikleri hakkında bilgi ortaya çıkmaya başladı.

Sodyum bikarbonatın tek başına erkek genital organı üzerinde doğrudan bir etkisi yoktur. Vücuda nüfuz eden soda, bu tür bir terapiden geçen birçok erkeğe göre özel eğitim egzersizleri sırasında gerekli olan kan incelmesini teşvik eder.

penis büyütme soda

Penis büyütme eğitimi sırasında, sıvılaştırılmış kan penis de dahil olmak üzere tüm bölümlere serbestçe geçer ve böylece büyümesine katkıda bulunur. İncelemelere dayanarak, bu maddenin değerinin organda bir artışı uyardığı sonucuna varılabilir. çeşitli tekniklerin süreç uygulaması ve eğitimin etkisi altında ortaya çıkabilecek bazı komplikasyonların gelişmesini engeller.

Doktorların görüşüne göre, sodyum bikarbonat gastrointestinal sistemin işleyişini olumsuz yönde etkiler.

penis büyütme için ballı soda

Bazı Popüler Penis Büyütme Yöntemleri

Bugüne kadar, bir penisi arttırmanın birçok yolu vardır: cerrahi operasyonlar, diyet takviyeleri almak, özel kremler kullanmak, vakum pompaları ve ayrıca erkek sağlığına zarar verebilecek ağırlıklandırma ajanları. Ayrıca penis büyütme için masaj önerilir ve geleneksel tıp bir yana durmaz.

Antik çağlardan beri başarıyla kullanılan popüler penis büyütme yöntemlerinden biri de kabartma tozu kullanımıdır. Bu yöntem masaj gibi diğer yöntemlerle kolaylıkla kombine edilebilir. Kabartma tozu kullanmanın bir başka yararı da, içeriği şüpheli birçok kremin aksine nispeten güvenli olmasıdır. Ameliyattan sonra, bir erkeğin cinsel olarak tam olarak işlev görememe riski vardır. Ağırlıklandırma ajanları güvenli değildir çünkü cinsel organlara zarar verebilirler.

Bir erkeğin penisini karbonatla büyütmesi ne kadar gerçekçi?

Sodyum bikarbonata maruz kalmanın yerel kan akışına neden olduğunu anlamak önemlidir. Sonuç olarak, penis yaklaşık 2-5 milimetre büyür.

Ancak bu etki ne yazık ki oldukça geçicidir. Birkaç saat içinde sodyum bikarbonatın tahriş edici etkisi sona ereceğinden penis eski haline dönecektir. Buna göre, bu tür işlemlerin cinsel ilişkiden hemen önce veya cinsel ilişkiden en az bir saat önce yapılması şiddetle tavsiye edilir.

Penisinize mümkün olduğunca uzun süre kabartma tozu sürseniz bile, kullanımının etkisi yine de kısa ömürlü olacaktır.

Dolayısıyla bu açıdan bakıldığında sürekli olarak bu yönteme başvurmaya gerek yoktur. Geçici olarak kullanıldığında en iyi sonuçları verecektir.

Üstelik soda ile cinsel organın nasıl büyütüleceği sorusuna cevap arayan birçok erkek, olası sonuçlardan hiç endişe duymuyor. Aynı zamanda, sodanın bu formda, özellikle evde kontrolsüz kullanımı, çok gerçek sıkıntılarla tehdit ediyor.

Örneğin, cilt tahrişi. NaHCO3, aylarca hatta yıllarca günde birkaç kez ovulduğunda cildi basitçe aşındırabilir. Hasar görmüş cildi onarmak son derece zor olacak ve bu, bir erkeğin çok fazla acı ve rahatsızlığa katlanmak zorunda kalacağı gerçeğini saymıyor.

penis büyütme için karbonat nasıl kullanılır

Kabartma tozunun alkali özellikleri, fırsatçı mikroflora ile ilgili olanlar da dahil olmak üzere bakteri ve mantarları yok edebildiği gerçeğini belirler, yani bir kişide sürekli olarak bulunanlar.

Yararlı floranın yok edilmesi, bağışıklıkta önemli bir azalmaya yol açabilir. Bu arka plana karşı, kandidiyazis, balanopostit veya balanit gibi nahoş hastalıklara neden olacak patojenlerin gelişimi mümkündür.

Buna göre, penisi büyütmek için kabartma tozu kullanıp kullanmamak tamamen kişisel bir meseledir.

Soda, iltihaplanma süreci ve zararlı mikroorganizmalarla savaşmak için mükemmel bir araç olduğu için geleneksel tıp tariflerinde sıklıkla kullanılır. Bu maddeyi kullanırken penisin çabucak büyüyeceğini düşünmenize gerek yok. Araştırmalar, sodanın diğer yöntemleri kullanırken verimliliği artırdığını, yani yardımcı eleman olarak kullanılmasının tavsiye edildiğini göstermiştir.

Karbonat ile Penisinizi Nasıl Büyütürsünüz? Penisin boyutunu değiştirme yeteneği, maddenin dokulara serbestçe nüfuz edebilmesinden ve benzersiz etkisinden dolayı kanı sulandırmasından kaynaklanmaktadır. Bu özellik tozu vazgeçilmez kılar - penisin boyutunu aktif olarak arttırır. Soda ile penis büyütme egzersiz yapmazsanız veya özel cihazlar kullanmazsanız normal sonuç göstermez.

Bu maddenin penisi yaralanmalardan ve çeşitli komplikasyonlardan önemli ölçüde koruduğuna dikkat edilmelidir. Bazı fiziksel egzersizler kanın pıhtılaşma olasılığını artırabilir, ancak benzersiz bileşimi nedeniyle kabartma tozu kanı incelterek kan pıhtılarının oluşmasını engelleyebilir.

Soda ile penis büyütme için her biri ayrı fayda ve özelliklere sahip çeşitli seçenekler vardır. Herkes kendi başına belirli bir tür seçer ve bunları birleştirmek daha da iyidir, ancak asıl şey belirlenen dozajları abartmamaktır.

sodanın penisi büyüttüğü doğru mu

Soru: Soda ile penis yapabileceğiniz doğru mu? Bu madde ile üreme organını artırmak mümkün müdür? Cevap: Evet, kabartma tozunun cinsel organlar için harikalar yarattığı doğrudur. Sodyum bikarbonat, penis büyümesini hedefleyen jimnastiğe yardımcı olan mükemmel bir kan incelticidir.

Sıvı kan genitoüriner sistemde aktif olarak dağılır. Bu madde, masaj egzersizleri yaparken komplikasyon olan kan pıhtılarının oluşumunu engeller.

penis büyütme için soda banyosu

Kullanım için kontrendikasyonlar var mı?

Her penis büyütme tekniğinin kendi kontrendikasyonları vardır ve kabartma tozu bir istisna değildir. Prosedür terk edilmelidir:

 • Şeker hastalığı olan erkekler için burada kesinlikle yararlı olmayacaktır. Bunun nedeni, kan hücreleri üzerinde doğrudan bir etkidir.
 • Malign tümörlerin varlığı. Sodanın kan sulandırıcı etkisi vardır ve böyle bir ortam kanser hücrelerinin vücutta üremesi ve yayılması için elverişlidir.
 • Hassas cilt. Bir erkeğin cildi sadece hassas değil, aynı zamanda kuru olduğunda, soda tahrişe ve iltihaplanmaya neden olur.

Soda kullanmadan önce, el derisinde test edin, uygulamadan 30 dakika sonra herhangi bir rahatsızlık veya tahriş olmazsa, ürün cinsel organlarda kullanılabilir.

İçeride soda almanın kontrendikasyonları da var. Örneğin, midenin artan asitliği, içine soda girerse peptik ülser oluşabilir. Soda sizin için kontrendike ise, penis büyütme için diğer ev ilaçlarını deneyebilirsiniz.

penis büyütme için sodalı tarifler

İyi bilinen beyaz tozun oldukça geniş uygulama yelpazesine rağmen, kötüye kullanılmamalıdır. Aşırı dozda ve çok uzun süre soda alındığında, daha sonra ayrı olarak tedavi edilmesi gereken istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir.

Pratik olarak önemli bir kontrendikasyon yoktur, ancak ihtiyati tedbirleri unutmamalısınız. Bu ürünün son kullanma tarihini kontrol etmeyi unutmayın, belirtilen dozajı takip edin, sadece temiz ellerle masaj yapın ve ovun. Bu basit önlemler sizi istenmeyen sonuçlardan koruyacaktır.

Soda ve kenetleme kombinasyonu

Sodanın faydaları konusunda, forumun erkek üyelerinin görüşleri bölünmüşse, o zaman "soda tedavisi" ile aynı anda gerçekleştirilen birçok mucizevi egzersizden söz edildi.

Sıkıştırma adı verilen güvenli olmayan bir egzersiz şekli. Kelimenin tam anlamıyla İngilizce'den çevrilmiş, "yakalı kenetleme" anlamına gelir. Egzersizin ana noktası, kanın penisten çıkışını geciktirmek için dış damarları transfer etmektir.

Tekniğin özü:

 • Penisin tabanını ezmek için uygun boyutta araba veya çilingir kelepçelerine ihtiyacınız olacak.
 • Antrenmana en fazla 5 dakika çimdikleyerek başlamalısınız.
 • Egzersizi yaparken, hareket ettiğinizden emin olun. Rahatsızlık hissedilse bile oturmak veya uzanmak yasaktır.

İncelemelere göre, her gün altı ay boyunca antrenman yaparsanız, peniste 2-3 cm'lik bir artış elde edebilirsiniz. Ancak sodayı unutmamalı ve soda solüsyonu almamalısınız.

Egzersizin güvenli olmadığına dikkat etmek önemlidir. Kan damarlarında sorun veya genitoüriner sistem hastalıkları olanlar egzersiz yapamaz.

normal penis boyutu

Hangi etki beklenebilir

Soda ile penis büyütme olasılığını öğrenen bir adam her zaman soracaktır - ne gibi bir etki beklenir? Yöntemin uygulayıcıları, tekniğin düzenli kullanımıyla aşağıdaki sonuçların elde edilebileceğini iddia etmektedir:

 • 2 - 3 hafta sonra, ereksiyonda bir artış fark edilir, fallusta bir santimetre artış;
 • birkaç ovma prosedürü penis başının hassasiyetini artıracaktır;
 • artan libido.

Kompleks uygularsanız etki artacaktır: soda tedavisi + egzersiz ve doğru beslenme.

En etkili genel güçlendirme egzersizleri: koşmak, yüzmek, bacak ve pelvis kaslarını çalıştırmak.

Erkek organ büyümesi için kabartma tozu

Prosedürlere başlamadan önce, sizin için gerekli olup olmadığını anlamanız gerekir. Gerçek şu ki, cinsel organlarını kesinlikle uzatmaları gerektiğine inanan çoğu erkek yanılıyor. Bu nedenle, tıpta küçük bir penis, heyecanlı bir durumda 10 santimetreden fazla olmayan bir penistir.

Ülkemizde yaşayan erkeklerde istatistiklere göre ortalama penis boyu 18 santimetredir. Ancak üreme organını 18 santimetreden çok daha fazla olmasına rağmen kesinlikle uzatmaya çalışan erkekler var. Ancak bu durumda bu tür işlemlerden özel bir sonuç olmayacağı unutulmamalıdır.

Penisin küçük bir uzunluğunun doğuştan gelen bir patoloji veya bir tür hastalık ile ilişkili olması durumunda, soda ile yapılan prosedürler burada kesinlikle işe yaramaz olacaktır. Bu bağlamda penis uzatma işlemlerine başlamadan önce mutlaka doktora gitmelisiniz çünkü idrar-genital sisteminizin sağlığını ancak o kontrol edebilir.

Penisi kabartma tozu ile büyütmeye karar vermeden önce, organın büyümesini sağlamak mümkün olsa bile, bir hafta içinde devasa bir boyut beklememeniz gerektiği anlaşılmalıdır.

Sorunu çözmek için bu yöntemi deneyimleyen daha güçlü cinsiyet temsilcilerinden gelen olumlu geri bildirimlere dayanarak, organın 1, maksimum 2 cm büyütüleceği sonucuna varabiliriz.

Bu ilacı almanın birkaç yolu vardır. Biri aç karnına, diğeri yemeklerden sonra sodyum bikarbonat almayı içerir ve üçüncüsü, toz miktarında kademeli bir artıştır.

Olumsuz ve olumlu yorumların sayısı yaklaşık olarak eşittir. Birçok erkek penisin aynı boyutta kaldığını ve midede daha önce olmayan ağrıların olduğunu iddia ediyor.

Kullanım için talimatlar

Soda ile penis büyütmenin en etkili ve popüler yolu masajdır. İyi sonuçlar için işlemin doğru, düzenli ve hastanın bireysel özellikleri dikkate alınarak yapılması gerekir. Masaj çok dikkatli yapılır, çünkü penisin derisi oldukça ince ve hassastır ve sert hareketler ve güçlü sürtünme organın cildine zarar verebilir.

Prosedür aşamalar halinde gerçekleştirilir:

 1. Hazırlık aşaması. Ilık suya batırılmış yumuşak bir havlu penisin etrafına sarılır ve birkaç dakika bırakılır. Eylem, kan akışını aktive etmeyi, organ derisinin elastikiyetini arttırmayı amaçlar. İşlemi 20 dakika içinde 4 kez tekrarlayın.
 2. Masaj. Manipülasyon tekniği penisi germeyi amaçlamalıdır. Masaj ve germe, geri yüklenen yüksek hacimli kan akışını damarlarda eşit olarak dağıtmaya yardımcı olur. İşlem sırasında soda kullanılmalıdır. Önceden bir soda macunu hazırlanır (az miktarda soda, bir macun kıvamına kadar suyla seyreltilir), penisin dokularına hafifçe sürülür. Maddenin toz halini de kullanabilirsiniz, ancak çözünmüş halde soda daha iyi emilir ve iyi bir sonuç verir.
 3. Son aşama. Manipülasyondan sonra rahatlamanız ve uzanmanız gerekir. Hemen ayağa kalkar ve normal yaşam ritmine dönerseniz, vücut bunu stres olarak algılayacak ve bu da geri yüklenen kan akışını etkileyecektir.

Masaja ek olarak, kabartma tozu ile penis büyütme için başka tarifler de vardır.

Başlangıç olarak, penisinizi arttırmanın gerçekten gerekli olup olmadığını anlamaya değer, çünkü bilim adamları uzun zamandır bir partneri memnun etmek için büyük bir penisin sahibi olmanın gerekli olmadığını, onu yönetmenin yeterli olduğunu kanıtladılar. doğru şekilde.

Bununla birlikte, bir adam sert önlemler almaya karar verirse, en basit, en ucuz ve nispeten doğal yöntemle başlamak daha iyidir. Birçok uzman genellikle sodanın faydalı özellikleri hakkında konuşur.

Kabartma tozu veya sodyum bikarbonat beyaz bir tozdur. Yemek pişirmede, temizlikte ve birçok hastalığın tedavisinde kullanılan çok sayıda faydalı niteliğe sahiptir. Soda, kadınlarda pamukçuk tedavisinde kullanılır, ancak erkekler için bu ürünün başka bir kullanımı önemlidir:

 • sodalı ovma;
 • soda banyoları;
 • soda masajı.

Sodyum bikarbonata daha fazla maruz kalmak hassas cildi kurutup çatlaklara yol açabileceğinden, evde soda kullanırken, özellikle banyo kullanırken dikkatli olunması önerilir.

Anlamına geliyor Birleştirmek Hazırlık ve uygulama
tepsiler
 • ılık su - 200 ml;
 • soda - 1 çay kaşığı
 1. Soda bir bardak suda çözülür.
 2. Penis banyoya 15 dakika daldırılır.

Cinsel ilişkiden en geç bir saat önce banyo yapın. Bu yöntemle cilt elastikiyetinde önemli bir artış elde edebilirsiniz.

sodalı ovma
 • Kabartma tozu - 1 yemek kaşığı. l. ;
 • su
 1. Soda, duygusal bir kıvama gelinceye kadar suyla seyreltilir.
 2. Ortaya çıkan bileşim, genital organı yağlar ve 5-7 dakika boyunca hafifçe masaj yapar.

İhtiyati önlemler:

 • cilde zarar vermemek için hareketler çok yumuşak olmalıdır;
 • yanma hissi veya kaşıntı varsa, ürün derhal yıkanmalı ve kafayı etkilemeden doğal yağlarla (bitkisel veya hayvansal) yüzey bulaştırılmalıdır;
 • kafa bölgesinde yanarken, mümkün olan en kısa sürede akan su altında durulanmalıdır.

Bu aracın yardımıyla ereksiyonu önemli ölçüde artırabilirsiniz.

Bal fırçalayın
 • Sıvı bal - 1 yemek kaşığı. ben. ;
 • soda - 1 yemek kaşığı. ben.
 1. Bal ve soda eşit oranlarda karıştırılır.
 2. Penis, elde edilen bileşim ile yağlanır ve 5 dakika boyunca masaj hareketleriyle ovulur.

Uygulamadan elde edilen sonuç, soda ovma işleminden sonraki etkiye benzer. Ancak bal, sodayı yumuşatarak yöntemi daha güvenli hale getirir.

soda kompresi
 • soda - 1 yemek kaşığı. ben. ;
 • gazlı bez peçete;
 • su
 1. Gazlı bez peçeteye soda konur ve suyla hafifçe nemlendirilir.
 2. Elde edilen kompres penise uygulanır.
 3. Yapıyı en az 15 ve en fazla 20 dakika tutmanız gerekir.

Penise kan akışını arttırır

içme solüsyonu
 • Bir bardak su (200 mi);
 • soda - 0, 5 çay kaşığı
 1. Soda bir bardak ılık suda çözülür.
 2. Sıvı, yemeklerden önceki günün ilk yarısında içilir.
soda losyonu
 • soda - 1 yemek kaşığı. ben. ;
 • bir bardak su
 1. Penis iyice yıkanır ve kurutulur.
 2. Soda suda çözülür ve penis bu sıvı ile yıkanır.
 3. İşlemden sonra organ su ile durulanmaz, doğal olarak kuruması gerekir.

Soda masajı:

 1. Penis iyice yıkanır, kurutulur ve zeytinyağı ile kalın bir şekilde bulaşır.
 2. Yağ bazının üzerine soda (1 yemek kaşığı) uygulanır.
 3. Ortaya çıkan maske penise masaj yapar, hareketler yumuşak ve dairesel olmalıdır. Masajın süresi 10 dakikadır.
 4. İşlemden sonra penis su ile durulanır ve tekrar yağ ile yağlanır.
 5. Suda beklettikten sonra kağıt havlu ile fazla yağı alınır.

Kompozisyon kafaya düşmemelidir.

Penis büyütme için karbonat kullanmanın püf noktaları

Tüm manipülasyonlar günde 1 defadan fazla gerçekleştirilemez. Penise maruz kalma süresi, cildin durumuna ve erkeğin iyiliğine bağlı olarak 2-3 haftadır. İçeri soda alırken, sağlık durumunu dikkatlice izlemeniz ve atipik duyumlar (yanma, kaşıntı vb. ) olması durumunda, alım derhal durdurulmalıdır.

Diğer büyütme yöntemleri

Alternatif tıp, penis büyütme için farklı yollar ve tarifler sunar. Çoğu zaman, penisi büyütmek için bitkisel ilaçlar kullanılır.

Bu amaçla, çeşitli şifalı bitkilerden kaynatma, infüzyonlar kullanılır. Popüler:

 1. Ginko Biloba. Penisi büyütmek için bitkinin yaprakları kullanılır, çünkü bu kısımda aktif katkı maddelerinin ve özlerin hazırlanmasına uygun en büyük miktarda enzim ve faydalı eser element birikmiştir. Bitkinin eylemi, penisin kan dolaşımını normalleştirmeyi amaçlar, kullanımdan sonra adam hassasiyette bir artış hisseder, dayanıklılığı arttırır.
 2. Ginseng. Bitki iktidarsızlık ve cinsel işlev bozukluğu ile mücadele etmek için kullanılır. Ginseng kullanımı, cinsel organlara kan akışını artırarak penisi büyütür.

Kullanışlı:

 • ezilmiş ve bütün ginseng köklerinin infüzyonu. 20 g bitki, 200 ml alkol (% 70) ile dökülür. Yemeklerden önce iki kez 20 damla kullanın;
 • bal infüzyonu. 0, 5 yemek kaşığı bal 300 gr ezilmiş ginseng kökü ile karıştırılır ve 20 gün demlenir. Yemeklerden önce günde üç kez 1 çay kaşığı tüketin.

Penis ve yumurtaların çeşitli masajlarının etkili olduğu kabul edilir. Tay masajı, penisin işleyişinden sorumlu biyolojik olarak aktif bölgeler üzerinde nokta etkisi ile çok popülerdir. Diğer prosedürler ve egzersizler de, cinsel organlara kan akışını geri kazandırdıkları, cildi ve penisin tüm iç dokularını uyardıkları, bunun sonucunda penisin boyutunun arttığını gösteren başka prosedürler ve egzersizler de kullanılır.

Bu tür ilaçlar penisi 2 - 4 cm arttırır, gücü ve libidoyu arttırır.

Soda ile yapılan herhangi bir işlem, vücudun maddeye tepkisini kontrol ettikten sonra, ayrıca uzmanlara danıştıktan sonra yapılmalıdır.

Masaj

Etkili bir uygulama yöntemi, söz konusu besin takviyesi kullanılarak yapılan masajdır.

Etki, kan ve mikro besinlerin aktığı penis dokularının ağızlarını genişletmeyi amaçlar. Bu, penisin kalınlaşmasını ve kısmen uzamasını etkiler.

penisini ne kadar büyütebilirsin

Bir masaja başlamadan önce, ihtiyati tedbirlere aşina olmanız gerekir:

 • Duyarlılık testi gereklidir. Soda, cildin küçük bir bölgesine uygulanır, daha önce bir bulamaç oluşana kadar suyla karıştırılır. Bileşimi yarım saat bekletin ve akan su ile durulayın. Peniste herhangi bir kaşıntı veya tahriş bulunmazsa, ek, belirtildiği şekilde kullanılabilir.
 • Sonuç elde etmek için masajın düzenli olarak, tercihen günlük olarak yapılması gerekir.
 • Masaj hareketleri, penisin hassas cildine zarar vermemek için nazik ve naziktir.

Masaj, aşağıdaki gibi birkaç aşamada yapılır:

 1. Hazırlık - yumuşak bir havlu ılık suda nemlendirilir ve penisin etrafına sarılır. Bu durumda, soğudukça havluyu tekrar ıslatarak 20 dakika oturun.
 2. Prosedür ekşi krema kıvamı oluşana kadar ana bileşeni su ile karıştırarak masaj için bir karışım hazırlamaktır. Karışımı yumuşak masaj hareketleriyle penise sürün, gerdirin ve mümkün olduğunca sıkın. Ağrı tolere edilmemelidir.
 3. Tamamlama - masajdan sonra (30 dakika) uzanmanız ve rahatlamanız gerekir. 30 dakika boyunca rahat bir durumda yatmak önemlidir. Penis akan su altında durulandıktan sonra hijyen ürünlerinin kullanımına izin verilir.

Sunulan manipülasyonlar, penise kan akışını iyileştirmeye ve hafifçe artırmaya yardımcı olur. Düzenli kullanım kalıcı sonuçlara katkıda bulunur.

Yan etkiler

Penisi uzatmak için sistematik soda kullanımı ile aşağıdaki yan etkiler ortaya çıkabilir:

 • ciltte alerjik döküntü görünümü;
 • küçük ülser ve çatlak oluşumu;
 • peniste ağrı ve yanma hissi.

Soda kullanımından sonra penis yüzeyinde alkali bir ortam oluşması nedeniyle, bu penis üzerinde bulunan faydalı bakterilerin çoğunun yok olmasına yol açar. Bu, yerel bağışıklığın zayıflamasına ve ayrıca patojenik mikrofloranın ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu bağlamda, sodyum bikarbonat kullanan bu tür prosedürler, balanit veya kandidal balanopostit (genital organ iltihabının eşlik ettiği kandidiyaz) gelişimine neden olabilir.

Vücut üzerinde olumsuz etki

Kabartma tozu doğal bir üründür, bu nedenle kullanımı pratik olarak zararsızdır. Ancak bikarbonat kullanımına karışmamalısınız. Aksi takdirde soda vücuda zarar verebilir.

Büyük dozlarda sık kullanılan ürün, gastrointestinal sistemin mukoza zarına zarar verebilir. Bu da organların iç yüzeyinde ülserlerin ortaya çıkmasına neden olabilir.

Kabartma tozu su ile birleştiğinde karbondioksit oluşur. Sonuç olarak, soda solüsyonu almak aşırı gaz oluşumuna ve şişkinliğe neden olabilir.