Penis Büyütme Pompaları: Hızlı Sonuç Almak İçin Nasıl Kullanılır?

Kadınınız bir pompa ile penis büyütme sonucunda hoş bir şekilde şaşıracaktır.

Pompalama, aynı anda birkaç işlevi yerine getiren popüler bir prosedürdür. Birincisi erektil fonksiyonun ve gücün korunması, ikincisi düzenli kullanımla penis büyütme ve üçüncüsü organ şeklinin düzeltilmesidir. Pompalar hava ve sudur, kullanım prensibi biraz farklıdır. Bu klinik olarak test edilmiş bir tıbbi cihazdır. Kullanmanın mümkün olup olmadığına doktor karar verir. Penis büyütme için bir pompa çalıştırma kurallarının incelenmesi, cihazın ve organın hazırlanma aşaması, vakum oluşturma ve pompalama kuralları, basıncı tahliye etme, daha fazla öğreneceksiniz.

Çalışma kurallarını incelemek

Penis büyütme için bir pompanın nasıl kullanılacağı, sadece istenen sonucu alma şansını değil, aynı zamanda güvenliği de etkileyen önemli bir konudur.

Vücudunuza zarar vermemek için genel önerileri izleyin:

 • sıklık, baskı kuvveti ile kötüye kullanmayın;
 • vazodilatör ilaçları paralel olarak almayın;
 • alkollü içki almayı reddetmek;
 • düzenli egzersiz;
 • önerilen talimatlardan sapmayın.

Bu kurallar şart koşulmamalı bile, varsayılan olarak bunlara uymalısınız. Talimatların geri kalanı, ne tür bir cihazın dahil olduğuna bağlı olacaktır.

Farklı üreticiler kendi bireysel talimatlarını ve eğitim programlarını sunar. Size nasıl uygun olduğunu değerlendirmek için bir ürün satın almadan önce bunları kontrol ettiğinizden emin olun.

pnömatik pompa

Pnömatik pompa evde penis büyütme için etkili bir cihazdır

Cildin kurumasını ve yaralanmasını önlemek için organı bir yağlayıcı ile yağlayın.

Ardından standart şemayı izleyin:

 • hava pompalamadan önce şişeye erektil bir halka koyun;
 • havayı dışarı pompalayın;
 • organı ereksiyona getirin, halkayı tam tabanına hareket ettirin;
 • penisin kökünü bir halka ile sıkıca kavrayarak kan çıkışını engelleyin;
 • ayarlanan eğitim süresini tutun, ardından basıncı tahliye etmek için valfe basın;
 • organı şişeden çıkarın.

su pompası

Penisin boyutunu büyütmek için güvenli bir seçenek hidropompa kullanmaktır.

Operasyonel güvenliğin mükemmel bir göstergesi olan cihazın en basit çeşitlerinden biri.Mükemmel sonuçlar için aşağıdaki sırayı izleyin:

 • banyoda oturun, kasıkları kaplayacak şekilde ılık suyla doldurun;
 • organı rahat bir durumda şişeye yerleştirin;
 • havayı dışarı pompalamaya başlayın;
 • şişede sıvı birikmişse, özel bir valfe basarak boşaltın;
 • güçlü bir ereksiyon elde ettikten sonra, halkayı organın köküne sabitleyin ve ardından herhangi bir eylemi durdurun;
 • kendinize zarar vermemek için maruz kalma derecesini kontrol edin.

Birinci veya ikinci tip pompanın nasıl çalıştığını anlamak için birkaç dakikalık deneme çalışmalarıyla başlayın.

Ağrı, ağrı hissederseniz hemen durun. Önceden bir eylem planı yapın - cihazı, organı nasıl hazırlayacağınızı, bir vakum oluşturacağınızı, penisi nasıl pompalayacağınızı ve sonunda basıncı nasıl azaltacağınızı ve prosedürü tamamlayın.

Montaj pompasını çalışmaya hazırlama

Penis, yumuşak dokulardan oluştuğu için erkek vücudunun en savunmasız ve hassas kısımlarından biridir. Onu yaralamak zor olmayacak, bu yüzden kendi pompanızı kendi ellerinizle yapmadan önce tüm parçaları sonraki montaj için hazırlayın.

Aşağıdaki noktalara dikkat edin:

 • şişenin yüzeyi ve mühür- herhangi bir çarpma, pürüz, çatlak veya köşe olmamalıdır;
 • imalat malzemeleri- Tahriş ve kaşıntıya neden olmayan hipoalerjenik bir malzeme olması iyidir;
 • ana mekanizmaların işlenmesi- şişeyi yıkayın ve sabunlu suyla iyice kapatın veya özel bir solüsyonla dezenfekte edin, kurutun ve alkolle işlemden geçirin;
 • aparat montajı- amacına uygun olarak kullanmak için tüm parçaları tek bir yapıya bağlayın.

Vakum pompası, ereksiyonun uyarılması, penisin hizalanması ve büyütülmesi için etkili bir araç olarak kabul edilmektedir.

Kurallara uygun olmayan düşüncesiz kullanım, organın yaralanmalarına, hematomlarına yol açacaktır. Bu nedenle, tüm üretici tavsiyelerini, güvenlik önlemlerini ve eğitim planlarını takip edin.

Penisin eğitime hazırlanması

Vakumlu penis büyütmeyi sadece bir doktora danıştıktan sonra kullanın. Sadece bir uzman, böyle bir cihazın endikasyonlarını, kontrendikasyonlarını bilir.

Prosedüre başlamadan önce organın kendisini hazırlamak gerekir. Bu sadece sonuç almak için değil, dokuları yırtılmalardan, damarları hasardan korumak için de önemlidir.

Penisi eğitim için hazırlamak şunları içerir:

 • kan damarlarını genişletmek, dokuları ısıtmak için ılık bir banyo yapmak;
 • kan akışını artırmak için penisin derisine merhem sürmek;
 • fallusu pompanın tabanına yerleştirmek, pompayı skrotuma sıkıca bastırmak;
 • pompadan hava pompalamak;
 • bir vakum sağlamak için valf kapatılmalıdır;
 • ereksiyon ve şişme başladıktan sonra valfi yarım dakika içinde açın.

Cihaza bir ereksiyon halkası takılmışsa, organın tabanına yerleştirilir. Orada değilse, şişe sadece kasıklara bastırılır.

Penisi pompalamaya hazırlamak için mükemmel bir seçenek, organı uzatmak için manuel bir teknik olan jelqing'dir.

Penisi pompalamaya hazırlamak için kullanılan jelqing tekniği

Şişede bir vakum oluşturma

Vakumlu penis büyütme için herhangi bir pompa modeli, bir şişe şeklinde sunulur. Bir vakum oluşturmak için hava ondan tamamen çıkarılır, böylece mutlak basınç oluşturulur.

Bu işlem, cihazın türüne bağlı olarak farklı şekillerde gerçekleştirilir:

 1. el pompası. Şişeye bir penis yerleştirdikten sonra, havayı dışarı pompalayarak armuta birkaç kez basın. Böylece, kendi hislerinize dayanarak vakumun gücünü kontrol edebilirsiniz.
 2. Otomatik pompa. Burada herhangi bir çaba sarf etmenize gerek yok. Cihaz pil veya akü ile çalışır. Kontrol için düğmeler, bir manometre var. Sadece modu, yoğunluğu seçmeniz gerekiyor.
 3. su pompası. Bir vakum oluşturmak için, basıncını değiştirerek suyu dışarı pompalamanız gerekir. Bu model, vücudun dokuları üzerinde tek tip bir etkiyi garanti eder.

Basit bir ifadeyle, vakum, kullanılan cihazın türüne bağlı olarak hava veya su pompalama işlemini oluşturur. Bu, şiddetli şişme, ağrıya neden olmamak için ani aceleci hareketler olmadan yavaş yavaş yapılmalıdır.

pompalama prosedürü

Fallus pompalamayı kullanmanın birçok farklı yöntemi vardır, her erkek kendisi için en iyi eğitim seçeneğini seçer. Ancak en etkili olanları:

 1. Klasik pompalama. Optimum vakum seviyesine sahip geniş bir şişenin kullanımı. Bu cihaz, penisin kavernöz gövdelerini gererek organı uzunluk ve kalınlıkta şişirir.
 2. Paketleme. Negatif basınç uygulayarak penisi genişlikte germeyecek, tüm gücü uzamaya yönlendirecek dar bir ampulün kullanılması. Etki, önceki durumda olduğundan çok daha hızlı elde edilecektir.

Haftalık egzersiz planı:

 • ilk hafta- 10 dakika boyunca günde 2 egzersiz yapın;
 • ikinci hafta- prosedürlerin süresini günde 2 kez tekrarlayarak 15 dakikaya kadar artırın (rahatsızlık ve ağrı meydana gelirse, önceki rejime dönün);
 • üçüncü hafta- uzun egzersizler deneyin, yaklaşık 20 dakika boyunca bir seans yapın;
 • dördüncü hafta- 2 antrenman yapın, ancak farklı zamanlarda 1 seans 10, ikinci 20 dakika sürer;
 • beşinci hafta- Sabah uyandıktan hemen sonra ve yatmadan önce 20 dakika antrenman yapın, her şeye 40 dakika ayırın.

Gün içinde birkaç antrenman planlarken, aralarında bir saatten fazla bir aralık bırakın. İstenen sonuç elde edilene kadar pompalama tekniklerini kullanın ve ayrıca bir süre sonra bunu pekiştirmek için kullanın.

Basınç tahliyesi

İşlemi tamamladıktan sonra, basıncı bırakarak penisi cihazdan çok dikkatli bir şekilde çıkarın. Bunu yapmak için, otomatik bir modelse özel bir valf veya kontrol düğmeleri kullanın. Aşırı düşük basınçlı bir alan yaratırsanız, bu yan etki olarak yansır - hematom oluşumu.

Şişenin içindeki basınç seviyesini eşitledikten sonra, dikkatlice penisten çıkarın. Tasarım bir ereksiyon halkası ile destekleniyorsa, ereksiyon biraz azalır azalmaz derhal veya hemen çıkarılmalıdır.

Piller veya akümülatör ile çalışan otomatik vakum pompası

Seks planlıyorsanız, kan çıkışını engelleyerek ereksiyonun mümkün olduğu kadar uzun süre devam etmesi için halkayı penisinize takın. Kan dolaşımını düzeltmek için organa hafif hareketlerle masaj yapın.

Cihazın kapatılması

Cihazın yan etkileri, sağlığa zarar verme riskleri olmadan mümkün olduğu kadar uzun süre dayanabilmesi için, sadece çalışma kurallarını değil, aynı zamanda sonraki bakımı da bilmelisiniz.

İşiniz bittiğinde, her zaman şu basit adımları izleyin:

 • antrenmandan önce ve sonra tüm parçaları deterjan, ılık sabunlu su ile yıkayın;
 • cihazı sıvı antiseptiklerle, özellikle cinsel organların derisiyle temas eden yerlerde tedavi edin;
 • tüm parçaların kuru olduğundan emin olun, bu mantar ve korozyona karşı koruma sağlayacaktır.

Pompayı ve vazelin içeren kozmetik ürünlerini aynı anda kullanmaktan kaçının.

Çözüm

Satın alınan bir vakum pompası, ev yapımı olandan daha güvenilirdir, ancak doğru kullanıldığında her iki seçenek de etkili olabilir. Cihazı bir eczaneden, özel bir mağazadan satın alabilir veya makul bir fiyata çevrimiçi sipariş edebilirsiniz. Deneyimler, bir eğitim planını doğru bir şekilde hazırlarsanız, vakum etkisinin phallus'un kalınlığını ve uzunluğunu artırmaya gerçekten yardımcı olduğunu göstermektedir, erkek forumlarında çok sayıda inceleme bunu doğrulamaktadır. Hayalinize kaç santimetre yaklaşacağınız, model seçimine, eğitimin düzenliliğine, koşullara uygunluğuna bağlıdır.