Penisi arttırmanın halk yöntemleri ve yolları

Erkekler genellikle kendi penislerinin uzunluğundan memnun olmadıklarından şikayet ederler. Problemi çözmek için farklı yöntemler kullanırlar. Özellikle halk ilaçları üyesini nasıl artıracaklarıyla ilgileniyorlar. Bu tür yöntemler zararsız, uygun fiyatlı olarak kabul edilir.

Herkes işe yaramaz olduğu ortaya çıkabilecek pahalı bir merhem almaya hazır değil, ancak herkes geleneksel tıp tariflerini deneyebilir.

normal penis boyutuna sahip bir adam

Şifalı otlar

Şifalı otlar geleneksel tıp ile tanımlanır. Fitoterapi penisi büyütmek için kullanılır. Metabolizmanın hızlanmasına, pelvik organlarda kan dolaşımına dayanır. Düzenli olarak kaynatma veya infüzyon kullanmanız gerekir. Penis büyütme etkisini elde etmek için mevcut araçları seçmek kolaydır.

 1. Çayı yaprak, kök, yabani alıç çiçeği infüzyonu ile değiştirin. Hazırlanması kolaydır: 500 ml kaynar su ile bir çorba kaşığı hammadde dökün. Tedavinin seyri en az bir ay sürer.
 2. Aynı tarife göre kuşburnu kaynatma hazırlayabilirsiniz. Bu içecek kan dolaşımını artıracak, bir erkeğin bağışıklığını artıracaktır.
 3. Ginseng kökü, penisin gücünü ve büyümesini arttırmanın en iyi yoludur. Birçok merhem veya tentürlere eklenir. İlacı reçeteye göre hazırlayabilirsiniz: 3 litre alkol ile yaklaşık 100 gram kök dökün. Tentürü karanlık bir yere gönderin, 10 gün bekletin. Bu süreden sonra ilacı günde 50 ml alın.
penis büyütmek için bitkisel çözümler

Bazı bitkilere alerjisi olan erkekler için bitkisel ilaçların kullanılması önerilmez. Penis büyümesi için infüzyonlar ve diğer halk ilaçları almadan önce, bir terapiste, üroloğa danışmalı, bitkisel ilaçların kontrendike olduğu hiçbir hastalık olmadığından emin olmalısınız.

Sihirli ayin

Büyünün penis büyütme aracı olarak kullanılması nadir değildir. Ağda, penisin boyutunu değiştirmeyi amaçlayan birkaç ritüel veya komplo bulabilirsiniz. En iyi incelemeler büyülü bir ritüeli hak ediyordu - büyümek için bir komplo.

 1. Yeşil bir mum alın, bunun için bir stand hazırlayın.
 2. Elinize biraz zeytinyağı dökün, mumu iyice ovalayın.
 3. Bir mum yak, birkaç dal taze maydanozu ateşin üzerinde bir süre beklet.
 4. Mum enerjisiyle yüklü yeşillikleri öğütün. Ortaya çıkan yeşillikleri bir bardak kutsal suya dökün.
 5. Bir tencereye önceden ekilmiş maydanoz alın.
 6. Saksıdaki yeşilliklerin yapraklarını meni ile kaplayın. Şu anda, penisinizin büyüklüğündeki değişiklikler hakkında yüksek sesle dilek dilemeniz, yardımları için ruhlara teşekkür etmeniz gerekiyor.
 7. Bitkiyi kutsal suyla sulayın. Göze çarpan sonuçlar elde edene kadar maydanozla ilgilenmeniz gerekir. Sulama görevini başkalarına kaydırmak imkansızdır - cinsel organının parametrelerini değiştirmek isteyen bir adam bitkiyi sulamalı, toprağı gevşetmelidir. İstenilen parametrelere ulaştıktan sonra maydanoz tenceresi yol ayrımında bırakılmalıdır. Ruhlara tekrar teşekkür etmeyi unutmayın.
penis büyütme için sihirli güçler

Farklı büyüler kullanabilirsiniz, ancak büyülü ayinlerin etkisi sıfırdan biraz daha az olacaktır. Ürologlar, ruhların gücüne inanmazlar, çünkü onlar ile erkek vücudunun fiziksel durumu arasında doğrudan bir bağlantı yoktur. Bu yöntemin tek avantajı yan etkilerin olmamasıdır.

Dış fonlar

 • Merhemler veya kremler penisin derisine sürülebilir. Eczaneden satın alınır veya evde hazırlanırlar. Hazır ürünlerden heparin veya nitrogliserin merhem kullanabilirsiniz. Bu fonlar penise kan akışını sağlar. Heparin merhemi cinsel ilişkiden önce kullanırsanız partnerinize hoş bir his verecektir.
 • penis büyütme kremi
 • Penis büyütme için bir halk ilacı olarak, kurutulmuş sülüklerin bileşimini karıştırabilirsiniz. Hazırlamak için ihtiyacınız olacak: 100 gram kuru sülük karıştırın, ezin; hammaddelerin önce eritilmesi gereken 200 gram kuzu yağı ile karıştırılması gerekir; bitmiş kremi bir ay boyunca her gün yatmadan önce penisin derisine sürün.

Masaj

Sağım tekniğini kullanarak masaj yapmak, erkek organının boyutunu arttırmanın uygun fiyatlı, güvenilir bir halk yoludur. Etki iki aşamada gerçekleştirilir. Hazırlık ile başlar:

 1. Onun için yumuşak bir pamuklu bez almanız, penisin etrafına birkaç kez sarmanız gerekir.
 2. İki dakika sonra bezi tekrar ılık suyla nemlendirin, sıkıştırmayı tekrarlayın.
 3. Kasık bölgesini kuru bir havluyla ovun.

Masaj için elinize özel bir jel, kayganlaştırıcı veya aromatik yağ sürün. Sardunya, gül veya sandal ağacının temel bileşimleri en uygunudur.

penis masajı için uçucu yağlar

Ardından ana prosedüre geçin.

 1. Penisinizi sıkıca kavrayın, elinizi kasıktan başınıza doğru hareket ettirin. Corpora cavernosa üzerinde hareket etmek için elinizi hafifçe sıkın. Bu egzersizi 10-15 dakika tekrarlayın.
 2. Penis milini ısıttıktan sonra ikinci harekete geçin. Bir elinizle namluyu, diğer elinizle de başı kavrayın, yana doğru çekilmesi gerekecektir. Hafif bir ağrı hisseder hissetmez hareket etmeyi bırakın, 5 dakika bu pozisyonda kalın. Ardından kafayı diğer tarafa doğru çekin.
 3. Her iki elinizle penisin gövdesini 10 kez sıkıca sıkın. Çok fazla rahatsızlık olmamalıdır.
 4. Bacaklarınız birbirinden ayrı olacak şekilde bir sandalyeye oturun. Üyeyi sırayla bir ve diğer uyluk üzerine vurun.

Manuel masaja bir alternatif, cihazların kullanımı olabilir. Penis uzunluğunu uyaran cihazlar sürekli takılabilir veya cinsel ilişkiden hemen önce kullanılabilir. Onları samimi mağazadan satın alabilirsiniz.

Egzersiz, yoga, görselleştirme

Penisin boyutunu dolaylı olarak etkileyebilecek yöntemler arasında fiziksel aktivite veya oryantal uygulamalar yer alır. Bu egzotik yöntemler, penis büyütme için geleneksel tıp yöntemlerine de atfedilebilir.

penis büyütme yogası
 1. Meditatif teknikler, görselleştirme - rahat bir pozisyon alın, bazıları "Lotus" u tercih eder. Gözlerinizi kapatın, tüm anatomik detaylarıyla penisi hayal edin. Boyutu gerçek olandan daha büyük olmalıdır. Bu yöntemi uzun süre uygularsanız olumlu bir etki elde edilecektir. Meditasyon sırasında zihninizi yabancı düşüncelerden kurtarmanız gerekir.
 2. Jimnastik veya yoga - pelvik organlarda kan dolaşımını iyileştirmenize izin veren herhangi bir fiziksel aktivite kabul edilir. Yoga asanalarını bilmiyorsanız, kendinizi basit squatlarla sınırlayabilir, dizlerinizi göğsünüze kaldırarak yerinde yürüyebilirsiniz. Düzenli olarak düşük hızda koşmak bile bacaklardaki ve penisteki kan dolaşımını iyileştirmenize ve böylece penis büyümesini teşvik etmenize yardımcı olur.

Görselleştirme ve meditasyon uygulamaları olarak sınıflandırılabilecek başka bir yöntem daha var - otomatik eğitim. Yatmadan önce, penisinizin her dakika büyüdüğüne, güçlendiğine kendinizi ikna edin. Bu yöntem size fazla zaman almayacak, zarar vermeyecektir.

bir sonuca ulaşmak

Söylenen eylemlere ve kelimelere inanırsanız, görselleştirme başarılı olacaktır.

Akupunktur

Çin geleneksel halk tıbbının yönü, biyolojik olarak aktif noktalara yöneliktir. Puanlar birkaç şekilde etkinleştirilebilir:

 • kulak memelerine, her iki taraftaki avuç içlerine, ayaklara düzenli olarak masaj yapın;
 • tabanındaki her kenardan elin arkasında bulunan noktaları bulun.

Biyolojik olarak aktif noktaların kütlesinin bulunduğu bölgelerin genel masajı, penisin yetersiz boyutu sorununu çözmeye, diğer sistem ve organların işleyişini iyileştirmeye yardımcı olacaktır. Bunu yapmak için avuç içlerine, ayaklara, kulaklara günlük olarak masaj yapılması önerilir. Ayak masajı en iyi banyo yaptıktan sonra günün sonunda yapılır. Uzuvlara kanlanma hızında bir artış ve yorgunluğun giderilmesini garanti eder.

Ürologlar bu yöntemler hakkında ne düşünüyor?

Doktorlar, penis büyütme için halk ilaçları konusunda şüphecidirler, yardımlarıyla penis büyütmeyi önermezler. Onları etkisiz buluyorlar. Diğer yöntemleri kullanmak en iyisidir.

penis pompası
 1. Vakum pompası, penisin üzerine takılan ve onu uzatan ampul şeklinde bir cihazdır. Sürekli kullanımdan bir yıl sonra sonucu fark edebilirsiniz. Bu yöntemin bir dezavantajı var - erkekler ereksiyonla ilgili problemler yaşadıktan sonra.
 2. Operasyon - garantili bir penis büyütme sonucu verir. Bu yöntemin iki dezavantajı vardır - ciltte yara izleri oluşabilir, neşterin dikkatsiz hareketi tam iktidarsızlığa yol açabilir.
 3. Yükle germe - penisin uzunluğunu artırabilir, ancak kalınlığı azalır. Bir adam amacına ulaşmak için yükü birkaç saat taşımak zorunda kalacak. Yük yanlış bir şekilde askıya alınırsa, eleman deforme olabilir, kısmen hassasiyetini kaybedebilir.

Fiziksel egzersizler, masaj, ilaçlar sadece penisin kan dolaşımını etkiler. Büyümesini önemli ölçüde etkileyemezler, ancak istikrarlı bir ereksiyon sağlarlar.

penis büyütme egzersizleri

Ürologların, penis büyütme için geleneksel ilaç tariflerine - şifalı bitkilere karşı olumlu bir tutumu var. Belki halk ilaçları önemli bir artışa neden olmaz, ancak bunlar:

 • erkek vücudunu geliştirmek;
 • üreme sistemini nazikçe toplayın;
 • kasık bölgesindeki kan dolaşımını iyileştirin - ve bu iyi, uzun bir ereksiyondur;
 • hızlı boşalma sorununu ortadan kaldırın.

Bu özellikler düzenli ve kaliteli bir cinsel yaşamı garanti eder.

Çözüm

Penis büyütme için halk tariflerinden önemli bir etki beklememelisiniz. Bunların arasında işe yaramaz, hatta tehlikeli yöntemler vardır, bu nedenle seçime dikkatle yaklaşılmalıdır. Evde, yalnızca herkesin kullanabileceği kan dolaşımını artırmak için yöntemler kullanabilirsiniz - masaj, egzersiz. Kendi kendine hipnoz derslerine ek olarak, bu uygulama benlik saygısını artırabilir.