Masajla penis nasıl büyütülür: en iyi teknikler

Bir erkeğin penis boyutunu büyütmesine yardımcı olan masaj

Şu anda, erkekler için, vücudun durumunu iyileştirmek için birçok farklı yöntem yaratılmış ve aynı zamanda fallusun boyutu da artırılmıştır. Ereksiyonu güçlendirmenin ve penisi düzeltmenin en popüler yollarından biri, penisi büyütmek için masaj yapmaktır. Bu şekilde fallusun boyutlarını büyütmek mümkün mü?


Masajla penis büyütmek mümkün mü?

Bazı erkekler, penis boyutunu büyütmek için masajın anlamsız bir manipülasyon olduğunu düşünür, bununla penis boyutunu değiştirmenin imkansız olduğundan emin olurlar ki bu temelde yanlıştır. Bir üye, boşluklarla dolu kaslı bir organdır. Cinsel uyarılma ile kan girer ve bu boşlukları (kavernöz cisimler) doldurur. Ne kadar büyük olurlarsa içlerine o kadar çok kan yerleşir ve fallusun ulaşabileceği uzunluk ve kalınlık o kadar artar. Kaslar çalıştırılabildiğinden, kavernöz cisimlerin genişlemesini artırmak, daha doğrusu genişlemesini sağlamak oldukça mümkündür.

Masajla penis büyütmenin artıları ve eksileri

Masaj ve çeşitli masajlarla penis büyütme, kesinlikle herkesin kullanabileceği bir prosedürdür ve bir erkeğin fazla çaba harcamasını gerektirmez. Böyle bir tekniğin ana avantajları şunlardır:

 1. Minimum kontrendikasyon sayısı ve yan etki.
 2. Emniyet. Masaj, yalnızca bir erkeğin yanlış hareketler yaptığı, dolayısıyla kendi kendine rahatsızlığa ve hatta acıya neden olduğu durumlarda zarar verebilir.
 3. karlılık. Masaj, ilgili ürünler (kayganlaştırıcılar, merhemler vb. ) için yalnızca küçük harcamaları içerir.
 4. Yeterlik. Masaj yöntemi gerçekten işe yarıyor.

Böyle bir prosedürün eksilerinden biri not edilebilir:

 1. Sınırlı verimlilik. Maksimum uzatma uzunluğu 5 cm olacaktır.
 2. Günlük egzersiz ihtiyacı. Amaçlılığın yokluğunda, sınıflar beklenen sonuçları getirmeyecektir.

Masaj için hazırlanıyor

Penis büyütme masajından önceki ana yardımcı eylem, bir ısı kompresinin üretilmesidir. Üretimi için yumuşak bir bez ılık suya batırılır, sıkılır ve penisin gövdesine uygulanır. 3 dakika sonra kompres kaldırılır. Tüm prosedür en az iki kez tekrarlanır. Kompresin ardından organın derisi iyice kurutulmalıdır. Her masaj seansı bu prosedürle başlamalıdır. Bu yaklaşım, organa kan akışını sağlayacak ve kan mikrosirkülasyonunu iyileştirerek cildi daha elastik hale getirecektir.

Penis büyütme için en popüler masaj tekniklerine genel bakış

Masaj yardımıyla penisi niteliksel olarak büyütmenize izin veren kaç tane etkili teknik var? Eski zamanlardan beri erkekler, dış okşamadan iç kasları çalıştırmaya kadar birçok yardımcı büyütme yöntemi icat ettiler.

Kegel tekniği

Alfred Kegel tarafından geliştirilen egzersizler, organa giden kan akışının yoğunluğunun artması nedeniyle penisi büyütmeye yardımcı olur. Kan akışı, organın ereksiyon sağlamasına ve bu sayede uzunluğunu ve genişliğini ayarlayarak daha etkileyici görünmesine yardımcı olur. Çoğu erkek, bu tür egzersizleri fallusu artırmanın temel yollarına ek olarak kullanır. Bu yaklaşım, penis boyutu düzeltmesini gerçek ve etkili hale getirir.

Kegel egzersizlerinin temeli, kuyruk kemiğinden kasık kemiğine, yani skrotum ile anüs arasında yer alan pelvik taban kaslarını çalıştırmaktır.

Penisin gücünü ve boyutunu iyileştirmek için tasarlanmış temel egzersizler şunlardır:

 1. Pelvik kasların hızlı gerginliği ve zayıflaması. Böyle bir eylem en az 20 kez yapılmalı ve sayıları kademeli olarak 100'e çıkarılmalıdır. Egzersizi günde üç kez yapın, çubuğu kademeli olarak günlük 1000 kompresyona yükseltin.
 2. Uzun süreli kompresyonlar. Kasılan kas 30 saniye sabitlenmelidir. Yavaş yavaş, süre birkaç dakikaya çıkar.
 3. Pelvik kaslar, kademeli olarak artan bir yükle dönüşümlü olarak kasılır ve gevşetir. İlk adım, bir kasılma (birkaç saniye) yapmak ve aynı süre boyunca kasları gevşetmektir. Aktif eğitimden sonra, kası anüs yardımıyla hayali bir ceviz kırmaya çalışır gibi sıkmaya çalışmalısınız.
 4. Sıkıştırma mümkün olduğu kadar yavaş yapılmalıdır. Sıkıştırmayı tamamladıktan sonra kasları gevşetmelisiniz. Yavaş yavaş, kaslar sanki titremeye başlar. Bu durumda, bir adam enerjinin omurgaya hareketini gerçekten hissedebilir. Dersler sırasında mümkün olduğunca derin ve yavaş nefes almalısınız.
 5. İdrar yaparken, bir erkek genellikle penisin başından son damlaları sallar. Bu anda, sanki anüsü açıyormuş gibi kasların itme hareketlerini hissedebilirsiniz. Böyle bir hareket, sadece tuvaleti ziyaret etme sürecinde değil, düzenli olarak yapılmalıdır.

Egzersiz için öneriler:

 1. Dersleri her yerde yapabilirsiniz - işte, yürüyüşte, ulaşımda vb. Ana koşul düzenliliktir.
 2. Derslerin sistematik olması gerekse de fazla çalışmamak önemlidir. Kasın tamamen iyileşmesine izin vererek dinlenmesi gerekir. Günde 3'ten fazla 20 dakikalık yaklaşım yapmayın.
 3. Kegel egzersizleri sırasında başka kasların kullanılması önerilmez. Bazı durumlarda erkekler pelvik kasları uyluk veya karın kaslarıyla karıştırırlar. Onları pompalayarak, fallusun beklenen kalınlaşmasını ve büyümesini alamazlar.

Tekniği "Dao"

Minimum sayıda manipülasyon kullanarak penisin boyutunu artırmanıza izin verir.

Teknik, gerçekleştirilecek aşağıdaki adımları içerir:

 1. Hava burundan solunur, ardından nefes tutulur ve hava akımı karına doğru "yutulur" gibi görünür.
 2. Peritonun alt kısmına girdikten sonra hava kasık bölgesine yönlendirilmelidir.
 3. Erkek anüs ile skrotum arasında bulunan bir noktaya üç parmağıyla (yüzük, orta ve işaret parmağı) bastırır. Bu nokta çevresi ereksiyon geliştirir.
 4. Parmaklarınızı belirtilen noktada tutarak derin nefes almanız gerekir. Sağ uzuv penisi 36 kez ileri geri uzatır.
 5. Ardından, fallus "uyanmaya" başlayana kadar sağ elinizin başparmağıyla kafayı okşamalısınız.
 6. Fallus sol el ile tabandan kavranır. Tutamağı sabitledikten sonra elinizi birkaç santimetre ileride tutmalısınız. Yol boyunca, güçlü hava enerjisi biriktirerek başa doğru hareket etmelisiniz.
 7. Bu manipülasyonları takiben penis saat yönünde 36 kez sola ve aynı miktarda sağa döndürülmelidir. Egzersizi penisin uyluğun iç kısmına hafifçe vurarak (her iki yönde 36 kez) bitirmeniz gerekir.

Açıklanan teknik çoğu durumda oldukça problemlidir, çünkü erkekler nefes almakta ve eş zamanlı fiziksel egzersizlerde zorluk çekerler. Eğitim sürecinde, tekniği uygulama becerileri gelişecektir. Ve çoğu erkek bu penis büyütme yöntemi hakkında oldukça şüpheci olsa da, Tao tekniği oldukça etkili ve popülerdir.

İnternette kolayca bulunabilen özel eğitim videoları, Tao tekniğindeki egzersizleri doğru bir şekilde yapmanıza yardımcı olacaktır. Eğitim videosu, yüksek kaliteli masaj ve en olumlu büyütme sonucunu sağlayacaktır.

Güç Çekme

Bir elinizle penisi baş bölgesinden tutarak kendinize doğru çekmeli ve 5 saniye sabitlemelisiniz. Organı öne doğru çekin ve ayrıca 5 saniye sabitleyin. Benzer bir hareket sol tarafa, yukarı ve aşağı doğru yapılmalıdır. Penisi hafif bir ağrı görünene kadar düzeltebilirsiniz (ancak ağrı bir yana, rahatsızlık değil). Bu tür egzersizler penisin ereksiyonunu sağlamaya yardımcı olur ve sonuç olarak uzunluğunu artırmak için uygun koşullar yaratır.

Uzunluğunu artırmak için penisi kuvvetle çekme tekniği

Yukarıdaki manipülasyonları gerçekleştiren bir erkek, erkekliğinin gevşemesini sağlamalıdır. Kafayı yakalamak için penisin tabanından ucuna doğru hareket edilmelidir. Bu egzersizi kanepenin kenarında oturarak yapmak uygundur.

dairesel ekstrüzyon

Penis başını tutan el ile öne doğru çekilir. Organı bu şekilde 5 saniye tuttuktan sonra yukarı çekmek gerekir. Manipülasyona devam edilirken penis, ereksiyonda kademeli bir artış hissedilene kadar yavaşça saat yönünün tersine döndürülür. Daireyi tamamlamak için tam olarak 5 saniye verilir. Egzersizler 25 kez tekrarlanır. Her dönüşü tamamladıktan sonra, fallus hafifçe çalkalanır ve masaj yapılarak kan akışı normalleştirilir.

Tay masajı

Penis büyütme için Tay masajı erkekler arasında çok popülerdir. Bu tür manipülasyonları kendi başınıza yapmamalısınız - masaj sırasında bir erkeğin rahatlaması gerekir. Bu teknik en iyi, bir uzmanın becerisini hisseden özel bir salonda test edilir. Evde, sorumluluğu cinsel partnere kaydırarak daha bütçeli bir masaj seçeneği düzenlenebilir.

Penis boyutunu artıran Thai masajı şu adımları içerir:

 1. Partnerin vücudunu ısıtmak. Erkek omuzlarına, boynuna, göğsüne, bacaklarına hafif bir masaj yapılmalıdır.
 2. Kalçalara geçiş. Bu alan oldukça yoğun fakat yavaş bir şekilde sıkıştırılmalıdır. Uyarımı arttırmak için, anüsün yüzeyi boyunca bir parmak çekilmesine izin verilir.
 3. Penise masaj yapmak. Bu alan çok hassastır, bu nedenle dokunuş mümkün olduğunca hafif olmalıdır.
 4. Adam köpek pozisyonu alıyor. Eş, organın tabanına doğru hareket ederek penisi ve başı okşamaya devam eder.

Diğer teknikler

Erkeklik organını büyütmenin ek yöntemleri jelqing, soda ile ovalama ve sıradan mastürbasyondur.

jöle yapmak

Jelqing adı verilen bir diğer büyütme tekniği de penise belirli bir şekilde masaj yapmaktır. İki tür jelqing vardır - kuru ve ıslak.

Jelq Makinesi Kullanarak Penis Büyütme
kuru masaj

Aşağıdaki adımları içerir:

 1. İşaret ve başparmak ile penisin tabanını kavrayın.
 2. Ortaya çıkan halkanın penisin tabanı boyunca başa hareketi.
 3. Aynı zamanda el, penisin etrafına oldukça sıkı bir şekilde sarılmalı ve gövde boyunca kaymamalı, sanki deriyi geriyormuş gibi kapmalı. Günde en az 10 dakikayı derslere ayırmak, bu süre zarfında yaklaşık 200 hareket yapmak gerekir. Her gün hareket sayısı kadar süre de artırılmalıdır.
ıslak masaj

Bir erkeğin penisini masaj yardımıyla büyütmenin daha etkili bir yöntemi olarak kabul edilir. Islak masaj aşağıdaki manipülasyonları içerir:

 1. Jelin genital bölgeye uygulanması.
 2. Fallusu ereksiyon durumuna getirmek.
 3. Erkek organın tabanının çevresi iki parmakla.
 4. Başa kadar nazik ama emin hareketler.

klasik mastürbasyon

Paradoksal olarak, olağan kişisel tatmin, aşağıdaki yollardan biriyle gerçekleştirilirse penis boyutunun artmasına yardımcı olacaktır:

 1. Penisin gövdesi, başı kavrayarak iki avuç içi ile kavranmalıdır. Mastürbasyon yaklaşık 2 dakika sürmeli ve penis sizden biraz uzaklaştırılmalıdır. Orgazmın yaklaştığını hissederek, boşalmaya izin vermemek için duraklamanız gerekir.
 2. Tempo değişikliği ile klasik mastürbasyon. El hareketleri dönüşümlü olarak hızlanır ve yavaşlar. Boşalma mümkün olduğunca itilmelidir.
 3. Kasık ve gluteal kaslarda gerginlik ile dik pozisyonda mastürbasyon.

Bal-soda solüsyonu ile masaj yapın

Geleneksel tıp, normal yağlayıcıların 1: 1 oranında karıştırılmış bir bal ve soda karışımı ile değiştirilmesini önerir. Kabartma tozu tek başına penisin derisini tahriş edebilir. Karıştırıldıktan sonra ürün yol boyunca masaj hareketleri eşliğinde cinsel organlara sürülür. Manipülasyon tamamlandıktan sonra penis yıkanmalı ve kurutulmalıdır.

Arttırmak için penis masajı tekniği hakkında çok sayıda inceleme çoğunlukla olumludur, bu şaşırtıcı değildir - teknik gerçekten işe yarar. Bu yaklaşım, erkeklik organının boyutunu düzeltmenin yanı sıra, iktidarsızlık semptomlarının başlamasını önleyerek erkeklerin cinsel sağlığını güçlendirmeye yardımcı olur. Ana koşul, tüm önerilerin doğru bir şekilde uygulanması ve derslere düzenli bir yaklaşımdır.