Penisi evde uzunluk ve genişlik, teori ve pratik olarak artırmanın yolları

Bir adam penisini nasıl büyüteceğini merak ediyor

Penis büyütme evde nasıl gerçekleşir, prosedürün teorisi ve pratiği. Bir erkeğin penisini kalınlık ve uzunluk olarak nasıl artırabilirim? Erkek penis hacmi için özel egzersizler ve doğru masaj. Tüm popüler prosedürler ve teknikler makalemizde.

Evde Penis Büyütme: Teori

Pek çok erkek penisin boyutundan memnun değil: bazıları uzunluğundan memnun değil, diğerleri çapından endişe ediyor. Deneyimler, samimi yaşamda başarısızlıkları beraberinde getirir. Bir erkek, haysiyet boyutlarının arzulanan çok şey bıraktığına ve sekse uyum sağlayamayacağına odaklanır.

Hiçbir şey erkek organın sahip olduğu boyuta bağlı değildir. Erkeğin küçük bir fallusu olması koşuluyla, bir partner maksimum zevk alabilir. Bu tamamen bir erkek için geçerlidir: Onurunun ne kadar uzun ve kalın olduğuna bakılmaksızın, doğaüstü bir zevk yaşayabilir.

Bu nedenle birdenbire penisin boyutundan memnun kalmazsanız üzülmemelisiniz, evde büyütmeyi deneyebilirsiniz. Bunu yapmak kolaydır: etkili bir yöntem seçmeniz ve kalıcı bir sonuç elde edene kadar kullanmanız gerekir.

Bir kadın penis boyutu ne olursa olsun zevk alabilir.

Çoğu erkek, fallusu evde büyütmenin mümkün olduğuna şüpheyle yaklaşır. Nitekim internet sitelerinde yazarı belli olmayan bir teknik veya egzersizi pratikte denemeden önce erkek sağlığı açısından güvenli olduğundan emin olmak gerekiyor.

Bu konuda bir uzmana danışmadan penis büyütme yöntemlerini dikkatsizce kullanmamalısınız. Öncelikle belirli bir durumda penis büyütmenin gerekip gerekmediğine karar vermelisiniz.

Boyun dik durumda 8 cm'den az olması halinde boyutun yetersiz olduğu kabul edilir. Bu, böyle bir durumda erkek genital organında gerçek bir artışa ihtiyaç duyulacağı anlamına gelmez. Her şey bir erkeğe ve ruh eşine uygunsa, endişelenmeye gerek yoktur ve hiçbir önlem alınmamalıdır.

Teorik olarak penis büyütmek gerçekçidir, bunun için birden fazla yol vardır. Erkek organı, uyarıldığında kanla dolan üç bölmeden oluşur. Bir erkeğin itibarının büyüklüğü, ereksiyon meydana geldiği anda fallusu dolduran kanın hacmine bağlıdır.

İşlemin gerçekleşmesi için organa giden kan hacminde artış sağlanması gerekir. Bu, belirli egzersizler yaparak mümkündür. Egzersizleri sistematik olarak yaparsanız, uzunluk ve kalınlık olarak ideal olan penis, sadece hayal gücünde olmayacak.

kalınlıkta

Vakum pompası - penis büyütme için bir cihaz

Penis çapı üzerinde çalışmak için aşağıdaki yöntemler ve cihazlar kullanılır:

 • vakum pompası- daha güçlü cinsiyetin temsilcisinin güçle ilgili sorunları varsa, yöntem etkilidir. Bu cihaz, bir pompa ile donatılmış silindirik bir kaptır. Genital organ bir silindire yerleştirilir ve pompa, hafif bir rahatsızlık hissi ortaya çıkana kadar içindeki havayı pompalamaya başlar;
 • Manuel- yağlama kullanılarak gerçekleştirilen ve esas olarak penisin farklı kısımlarını germek ve sıkmaktan oluşan egzersizlerin uygulanmasından oluşur. Etkiyi elde etmek için üyenin dik durumda olması gerekir;
 • Genişletici– Özel bir aletle gerdirilerek kalınlık arttırılabilir. Genital organ, silikon bir tüp ile kafa sabitlenerek cihaza yerleştirilir. İş, dokuları gererek yapılır. Bu durumda sadece fallusun çapını ve uzunluğunu artırmak değil, eğriliği de ortadan kaldırmak mümkündür;
 • Hormonal ilaçların kullanımı- en büyük talep testosteron ve gonadotropin içeren ilaçlardır. Hormonlar sağlığa zarar verebilecekleri için dikkatli kullanılmalıdır. Doktora danışmadan ilaç kullanmak yasaktır.
Fallusun çap ve uzunluğundaki artış, bir genişletici yardımıyla gerçekleşir.

Egzersizler

Bir erkeğin itibarını artırmaya yardımcı olan iki etkili egzersiz vardır:

 1. Egzersizi yapmadan önce fallusu ısıtmak gerekir. Bir torba tuz alıp 40 dereceye kadar ısıtıyorlar ve 10-15 dakika erkek organına uyguluyorlar. Bu süre, sıcaklığı istenilen değerlere yükseltmek için yeterlidir. Bundan sonra penis zayıf bir ereksiyon durumuna getirilmeli ve bu amaç için özel olarak tasarlanmış bir kayganlaştırıcı serbestçe uygulanmalıdır. Daha sonra iki parmak (işaret ve başparmak) yardımıyla sıkıca tabanı sıkıştırarak başa doğru çekerler. Egzersize 40-50 tekrarla başlayın, ileride sayı 200'e ayarlanır.
 2. İkinci alıştırma için hazırlık, ilk durumda belirtilene benzer. Avuç içi ile erkeklik organı bölgeye sarılır ve kuvvetlice sıkılır (ağrı olmaması gerekir). Bu pozisyonda, haysiyet nazikçe her yöne çekilir. Basit manipülasyonlar kullanarak, fallusun uzunluğunu bir ay içinde ortalama 2 cm artırabilirsiniz.

öbür metodlar

Daha güçlü cinsiyetin temsilcisi, ihtiyaç olmadığında bile penisini büyük ölçüde büyütmek istiyor. Bir kadın için göğüslerin büyüklüğü önemliyse, erkekler fallusu daha kalın ve daha uzun yapmakla ilgilenir.

Penis büyümesini teşvik eden yukarıdaki yöntemlere ek olarak, aşağıdaki yöntemler kullanılır:

 • Masaj– masajdan önce penisin ısınması tavsiye edilir.

  Bir havlu alırlar, sıcak suyla nemlendirirler (sıcaklık vücut sıcaklığından yüksek olmalıdır), sıkıp penisin etrafına sararlar. Bu manipülasyon 2-3 kez tekrarlanır. Masaj hafif vuruşlar ve yoğurma ile başlar, ardından çekmeler eklenir (kafaya doğru yapılır).

  Erkeklikteki cildin hassas olduğunu unutmamak önemlidir, yeterli miktarda kayganlaştırıcı kullanarak ve özenle masaj yapmak gerekir.

 • kargo terapisi- penise ağırlık asmak iyi sonuçlar verir, ancak yaralanmaya neden olabilir.

  Bir yara bandı yardımıyla, birkaç dakika kafaya bir ağırlık ipi takılır (işlemin süresi kadar ağırlığın ağırlığı da kademeli olarak arttırılır). Yöntemi kullanarak, yalnızca bir üyenin uzunluğunu artırmak mümkündür.

 • Memeler sayesinde, bir erkeğin penisinin boyutunu hızla artırabilirsiniz.
 • Penis ekleri- sadece uzunluğu değil aynı zamanda erkeklik hacmini de arttırdıkları bir tür protez rolünü oynarlar;

 • Çeşitli merhemler, jeller, kremler- esas olarak boyutun artması nedeniyle penisteki kan dolaşımını iyileştirmeyi amaçlar.

 • Soğuk kompres- halk yöntemi, kan damarlarının büzülme ve genişleme yeteneğine dayanır.

  Sıkıştırmak için bir bardak kırılmış buz alın ve skrotuma uygulayın. Prosedür, erkekliği çevreleyen kan damarlarını daraltır ve ardından, düşük sıcaklığa maruz kalmanın neden olduğu spazm geçtiğinde, damarlar genişler. Sonuç olarak, penisi dolduran kanın hacmi ve boyutu artar.

Yöntemlerden hangisinin etkili olduğunu ve mekanizmanın nasıl çalıştığını kendiniz test etmeden belirlemek imkansızdır.