Büyük bir çük nasıl yapılır: sikinizi büyütmek için ne yapmalı

Oldukça sık, erkekler bir üyeyi nasıl büyüteceklerini merak ediyor? Aslında, işi yapabilecek birkaç yöntem var.

Geleneksel olarak, tüm yöntemler üç kategoriye ayrılır: cerrahi ve cerrahi olmayan yöntemlerin yanı sıra bir yöntem kombinasyonu.

Kural olarak, en hızlı yol penisi büyütmeye yardımcı olmak için ameliyattır. Ancak, çoğu zaman, penis sakin bir durumda büyür ve ereksiyon ile boyutlar pratik olarak değişmez.

Kesinlikle erkekler penis büyütme ve erekte halini savunuyor. Penisin nasıl büyütüleceğini bulmaya değer mi? Ve fallusu büyütmek için ne yapmalı?

Amerikan teknolojisi

havluda büyütülmüş penis

Geçen yüzyılın ortalarında, Amerikalılar, pelvik organlarda kan dolaşımını artırmayı amaçlayan bir dizi egzersiz şeklinde özel bir teknik geliştirdiler.

Düzenli eğitim sonucunda penis büyür ve çevresi birkaç santimetre ekler.

Amerikan uygulamaları, bir erkeğin hayatı boyunca penisin değiştiği, yani az da olsa büyüdüğü temellerine dayanmaktadır. Doğru egzersiz:

 • Penisinizi penis başının tabanından tutun ve nazikçe öne doğru çekin. Bu eylemden kısa bir süre sonra ereksiyon hali oluşur, ancak bu egzersizi durdurmamalıdır.
 • Adam yakında boşalacağını hissedene kadar devam etmek gerekir. Bu an yakın olduğundan, aniden durmanız ve sadece sakinleşerek devam etmeniz gerekir.
 • Su bazlı kayganlaştırıcı veya penis büyütme kremini aldıktan sonra penisin üzerine ince bir tabaka halinde sürün. Penisinize dairesel hareketlerle birkaç dakika masaj yapın. Yön - aşağıdan yukarıya, her seferinde kafada kalıyor.
 • Penisi sağa çekin, 20 saniye dondurun, sonra sola - tekrar 20 saniye kilitleyin, sonra yukarı ve kendinizden uzağa (her biri 20 saniye). Her yönde 4 kez tekrarlayın.
 • Seans sonunda kendinizi orgazma getirerek mastürbasyon yapabilirsiniz.

Penisin sürekli büyümesi ve daha hacimli hale gelmesi için her üç günde bir germe süresini 20-30 saniye artırmanız gerekir. Amerikalı bilim adamlarının deneyimlerine ve geri bildirimlerine dayanarak, birkaç ay içinde penisin boyutunda gözle görülür değişikliklerin olacağını söyleyebiliriz.

Ayrıca, İngilizce kaynaklarda, bu tekniğe 5 ay veya daha uzun süredir başarıyla katılan Amerikalıların incelemeleri var. Yorumlarını analiz ettikten sonra, yöntemin gerçekten gerçek olduğu, penisin büyütüldüğü sonucuna varabiliriz.

Düzenli ve günlük antrenmanlarla, mantıksız aralar olmadan, bazı erkekler penislerini 16'dan 20 santimetreye kadar büyütmeyi başardılar. Ve sözlerini desteklemek için, daha güçlü seks, antrenmanlarının ve sonuçlarının videolarını yayınlar.

Penisin daha hızlı büyümesi için, modern farmakolojide bir yenilik olan, ancak zaten sadece olumlu tarafta kendini kanıtlamış olan eğitim performansına bir kremin dahil edilmesi zorunludur. Kremi bir ay boyunca sabah ve akşam uygulayarak aşağıdaki sonuçları alabilirsiniz:

 1. Penis büyür, uzunluk ve kalınlık artar.
 2. Penisin hassasiyeti artar, seks süresi birkaç kez artar.
 3. Orgazm daha parlak hale gelir.

Ek olarak, güçlü maddeler nedeniyle, ajan penisin hücresel seviyesine nüfuz eder, bunun sonucunda kavernöz cisimler genişler ve gerilir, etki ömür boyu kalır.

Chartham tekniği

penis büyütme egzersizleri

Chartham eğitimi, penisin küçük bir miktar milimetre veya santimetre bile büyüdüğü mevcut tüm egzersizlerin bir seçimi anlamına gelir.

Tekniğin özü, penisin kası üzerindeki yük ne kadar büyük olursa, büyümesinin o kadar yoğun olduğu ve bunun sonucunda boyutun arttığı yargısında yatmaktadır.

Penisin ısınması gibi penisin büyümesi için bu kadar önemli bir noktayı unutmayınız:

 • Adlandırılmış sıcak prosedürler, pelvik organlarda kan dolaşımının dolaşımını artırmaya yardımcı olur.
 • Kural olarak, ısınma süresi 10 dakikadır, ön hazırlığı ihmal etmemeli veya tembel olmak için banal olmamalısınız, çünkü bu, fallustaki artışı etkileyen önemli bir aşamadır.

Egzersiz öncesi karıncalanma öncesi masaj:

 1. Penisinizi elinize alın, böylece skrotuma erişimi serbest bırakın.
 2. Diğer elinizle skrotumu sıkıştırın ve kendinizden uzağa doğru çekin. Bu aşamada şiddetli ağrı normaldir. Uzatılmış pozisyonda, skrotumu 10-20 saniye tutun.
 3. Seansın 5 dakikası boyunca, cildi çekmeyi unutmadan, skrotumu farklı yerlerde 10 defaya kadar sıkıştırın.
 4. Tüm adımlar tamamlandıktan sonra penisin daha hızlı büyümesi için 2-3 dakika penise masaj yapılması gerekmektedir.

Temel Chartham Egzersizi:

 • Penisi bir "halka" kavrama ile kavrayın, yeterince sıkın.
 • Bir hareket yapın, elinizi yukarı kaldırın, başa ulaşın, ikinci eli bağlayın.
 • Egzersizin doğru yapılmasıyla, kafa rengi daha doygun hale gelecek, biraz şişecektir.
 • Bu yaklaşımlardan yaklaşık 100 tanesini yapmanız gerekir.
 • Egzersizin sonunda, kafayı sıkıştırmalısınız (yaklaşık 10-20 ince ayar).
 • Penisi ısıttıktan sonra jeli uygulayın.

Chartham'ın antrenmanları günlük ve düzenli olarak yapılmalı ve en önemlisi penisin büyümesi için her şeyin doğru yapılması gerekiyor. İnternette doğru uygulamayı gösteren birçok eğitici video var.

Bu egzersizleri başkalarına tercih eden erkeklerin deneyimlerine ve geri bildirimlerine dayanarak, penisi daha kalın ve daha uzun hale getirmenin oldukça mümkün olduğunu söyleyebiliriz, asıl mesele tembel olmamak ve uygulama talimatlarını açıkça takip etmek.

Bu, zaten etkileyici haysiyet sahiplerinin elde edilen parametreleri gösterdiği çok sayıda fotoğrafla doğrulanır.

germe egzersizi

Ana egzersiz olan esneme egzersizleri, bu eylem nedeniyle peniste bir artış içerir. Egzersizi gerçekleştirme tekniği aşağıdaki gibidir:

 1. Rahat bir pozisyon alın - oturma, ayaklar omuz genişliğinde açık.
 2. Penisin başı için üç parmağınızı alın, kendinizden çekin (acıya değil).
 3. Bu pozisyonda 20 saniye dondurun, mümkünse daha fazla rahatsızlık hissetmeden, sonra bir dakikanızı ayırabilirsiniz.
 4. Bırakın, 10 saniye ara verin, 20-30 kez tekrarlayın.
 5. Egzersizi tamamladıktan sonra, uylukların her birine bir üye tokatlayın. Darbeler ısırmalı, ancak acı verici olmamalıdır.

Böyle bir egzersizi günde üç kez yapmak gerekir, yöntem sabahları en etkili şekilde çalışır, çünkü bu süre zarfında üretilen maksimum erkeklik hormonu miktarı kaydedilir.

Ne yazık ki, artışı belirleyen bir zaman dilimi yoktur. Her şey organizmanın bireysel özelliklerine, insanın titizliğine ve diğer faktörlere bağlıdır.

İncelemeleri analiz edersek, bir buçuk ayda penisin 1 cm veya biraz daha az artabileceğini söyleyebiliriz ve tüm bunlar penisi kendi ellerimizle büyütmeye yardımcı olan egzersizler. Gerçekte, sonuç hızlı değil.

Çok fazla bekleme arzusu olmadığında, ancak mümkün olan en kısa sürede birkaç santimetre oluşturmak istiyorsanız, özel bir alet kullanmanız gerekir.

Bu jel, yalnızca fallusun büyümesinin meydana geldiği doğal bileşenlerden oluşur. Ek olarak, fonların düzenli kullanımı aşağıdaki bonusları garanti eder:

 • Kalıcı ve güçlü ereksiyon, seks zamanı artar.
 • İlişki sırasında duyumlar daha parlak hale gelir.
 • Libido ve cinsel aktivite artar.

Ürün tüm klinik deneyleri geçtiğinden, jelin yaşı ne olursa olsun erkekler için uygun olduğunu belirtmekte fayda var.

kasılma uygulaması

büyütme için penis sıkma horoz halkası

Fallusun büyümesi için penisin gerilmesine kasılmasını da eklemek gerekir.

Penisi sıkmak, erkek organı sakin bir durumda sıkan özel halkaların veya şeritlerin kullanılması anlamına gelir. Yani, organ olduğu gibi dinleniyor, ama aynı zamanda genişliyor.

Yöntemin yardımcı olduğu ve kendi başına penisin istikrarlı büyümesini sağlamadığı belirtilmelidir.

En iyi etki, penisin tabanına takılması gereken bir lastik halka olacaktır, bu, elde edilen boyutları dinlenirken, asılı konumda korur.

Geri çekme hakkında önemli bilgiler:

 1. Günde 2 kez, her yaklaşımda 5 dakikadan sıkmaya başlamanız gerekir.
 2. Üyenin istikrarlı bir şekilde büyümesi için her gün takma süresini 15 saniye artırmanız gerekir.

Sonuç olarak, her bir özel durumda hangi yöntemin en etkili olacağını bulmanın imkansız olduğunu belirtmekte fayda var.

Her zaman birkaç seçeneği denemek gerekir, bunları birleştirmek ve özel kremleri unutmadan düzenli olarak uygulamak en iyisidir.