Erkeklerin penisinin (penis) büyütülmesi: araçlar, yöntemler, yöntemler, nasıl büyütülür ve daha fazla yapılır

büyümüş penis

Penis, bir erkek için özel bir anlamı olan bir erkeğin saygınlığıdır. Penis sadece bir organ değil, bir erkeğin gururudur.

İdeal olarak, 20'li ve 50'li yaşlarındaki herkes, kızı tatmin etmek, eğlenmek ve sadece boyutlarıyla gurur duymak için en büyük fallusa sahip olmak ister.

Ve eğer her şey tam tersiyse? Uzunluk ve kalınlık cesaret verici olmadığında ne yapmalı?

Panik yapmayın: daha da küçülecek. Harekete geçmek daha iyidir, çünkü penisi evde ve uzmanların yardımıyla, cihazları, kremleri, merhemleri ve hatta halk tavsiyelerini kullanarak büyütmenin çok sayıda yöntemi ve yolu vardır.

Penis ne zaman büyütülmeli: boyut normal ve yetersiz

penisini büyütmek isteyen erkek

Çoğu erkek, partnerini tam olarak tatmin etmek için hangi boyutta olması gerektiğini bilmeden penisini büyütmek ister. Tabii ki, kadınlar da farklıdır: biri büyük bir fallusa sahip ve diğeri, mütevazı bir boyutta bile, eş gecede birkaç orgazm almayı başarır.

Ereksiyon sırasında uzunluğu 14 - 18 cm'ye ulaşırsa ve çapı 3 - 4 cm ise penisin boyutu normal kabul edilir ve daha küçükse? Önemli değil, çünkü her şey tamir edilebilir. Birkaç gün içinde çabalarla 2 - 3 cm tam anlamıyla görünecektir - birçok yöntem garanti eder ve 5 - 6 ek santimetre de görünecektir, ancak daha sonra 7 - 10'u ekleyebilecekleri kliniğe gitmeniz veya zorlamanız gerekir.

Birçoğu için penisin küçük boyutu psikolojik rahatsızlığa neden olur. Adama enstrümanının daha büyük olması gerektiği anlaşılıyor. Bu tür düşüncelerle yaşamak da zordur, bu yüzden en az 1 cm eklemeye çalışmalısınız. Hedefinize ulaşmanın sevinci her zaman hoştur, bu nedenle cinsel hayatınız iyileşir. Büyümenin başladığını fark eden birçok erkek, mümkün olan her şekilde daha fazla büyümeyi denemeye başlar.

Penis büyütme yöntemleri: büyükbaba, halk ve tıbbi

penis boyutunu ölçmek ve büyütmek

Modern ve geleneksel tıp, genç erkeklerde, olgun erkeklerde ve hatta daha yaşlı beylerde penis büyütme için çeşitli yollar ve yöntemler sunar.

Bu tür düşüncelerden utanmayın, çünkü bu sorun bugün ortaya çıkmadı. Eski zamanlarda sadece avcılıkla değil, aşkla da uğraşıyorlardı. O zamanlar penisi büyütecek haplar ya da mucizevi merhemler yoktu. Yaşlı dedenin evde penisi gerdirme yöntemi mastürbasyondur. Çalışmalar, düzenli prosedürlerle cinsel organlara kan akışının arttığını göstermiştir. Masaj hareketleri ve germe aynı anda yapılır. Yöntem güvenilirdir, ancak sonucu beklemek uzun zaman alacaktır.

Penisinizi evde büyütmenin hızlı yolları vardır. Sonuçlar erkekleri memnun ettiği için ilgiyi hak ediyorlar. Video, penisi büyütmek için bireysel yöntemleri nasıl kullanacağınızı anlamanıza yardımcı olacaktır.

Penis büyütme cihazları

Merhem ve krem kullanıcılarının ne kadar övdüğü önemli değil, ilerici erkekler genellikle penisin ve penis başının uzunluğunu ve genişliğini artırmak için özel cihazlar kullanır.

penis büyütücü

Bu tür mucize cihazlar çoğunlukla çevrimiçi mağazalardan veya seks dükkanlarından satın alınır. Nispeten ucuzdurlar, ayrıca tüm hayatınız boyunca kullanabilirsiniz ve dilerseniz miras alınabilirler.

En popüler olanları aşağıdaki dahice icatlardı:

 • genişletici. . . Ortopedik cihaz, kullanım yılı boyunca 1, 5 cm çapa ve 3-4 cm uzunluğa kadar penis büyütmeye yardımcı olur. Birkaç tip üretilir: vakum, döngü, kayış. Hepsinin çalışma prensibi pratik olarak aynıdır: penis gerildiğinde, yeni hücrelerle dolu boş boşluklar ortaya çıkar. Cihazın kullanımı iptal edildikten sonra uzunluk hiçbir yere gitmeyecektir.
 • sedye. . . Bir uzatıcıdan daha az verimlidir, ancak yürüyüşe çıkarken veya işe giderken giysinin altına bile giyilebilir. Cihaz ovmaz, baskı yapmaz, rahatsızlık yaratmaz, ancak yavaş yavaş penisi büyütür.
 • Vakum pompaları ve pompaları. . . Cihazlar tıbbi cihazlar olarak sınıflandırılır. Penisle ilgili sorunlarınız varsa bir doktor tarafından önerilebilirler. Kan akışını güçlendirin, kılcal damarların ve damarların duvarlarını güçlendirin. Günlük bir prosedür gereklidir. Tedavinin seyri ideal olacaktır: 45 dakika boyunca günde 2 seans.
 • penis büyütme halkası
 • Ağırlıklar. . . Kısa bir organı uzatan ağırlığa sahip bir cihaz. Sonuçlar elde edilir, ancak giyilmesi çok rahat değildir.
 • Ev yapımı gadget'lar. . . Penis büyütmek isteyen ustaların aklına ne geldiğini söylemek zor. Bazen adaptasyonları saygıya değerdir, ancak çoğu zaman uzmanlar penise zarar verebilecek, onu sakat bırakabilecek merak gibi şeylere bakarlar.

Yakınlık sırasında penisi geçici olarak artıran cihazlar ve oyuncaklar var. Bunlar şunları içerir:

 • ereksiyon halkaları;
 • penis ekleri.

Çözümler: tabletler, merhemler, penis büyümesi için kremler

Özel haplar, merhemler, kozmetik kremler, losyonlar, spreyler ve diğer ilaçları kullanırken, kan genellikle fallusa akar. Kısa süreli bir artış etkisi elde edilir, bunun yerine, adamlar istenen santimetreye değil, iyi bir güce sahiptir. Ancak birçok üretici, uzun süreli etkiler alabilecek ürünler olduğunu iddia ediyor.

Halk yolları: en iyi ve sıradışı

Penisi büyütmek için genellikle evde bulunan doğaçlama araçları kullanırlar. Erkeklere yardım ettikleri için var olma hakları vardır, bu da onları deneyebileceğiniz anlamına gelir:

penis büyütmek için arı sokması
 • sodalı penis banyoları;
 • penisi aloe suyuyla ovmak;
 • alıç ve ginseng kaynatmalarının kullanımı;
 • sarı kantaron, yaban mersini, mürver ve keçi otuna dayalı tıbbi müstahzarların hazırlanması.

Penisi büyütmenin aşırı yolları da mevcuttur. Riskleri akıllıca almalısın, yoksa hiçbir şey olmadan kalabilirsin. Bu karabiber yöntemleri şunları içerir:

 • kurutulmuş solucan ve ısırgan otu kullanarak;
 • apiterapi: Arılar ısırır ve organda bir iğne bırakır.

Penisin uzunluğunu ve hacmini artırmak için özel egzersizler

Kimya ve cihazlar kullanmak istemiyorum, penisi eller ve özel egzersizler sistemi yardımıyla büyütmenin tamamen zararsız yollarını düşünmeniz öneriliyor. Hafta sonları veya tatiller için ara vermeden bir kurs yürütmek daha iyidir, o zaman beklentiler haklı çıkacaktır.

Penisin masajı veya kendi kendine masajı. Bunu kendiniz yapabilir veya partnerinizden kliniğe kaydolmasını isteyebilirsiniz. Kısmen dik bir penis ile yağlama kullanılarak hareketler yapılır. Tam bir ereksiyona kadar kıstırma, okşama, sıkma yapmak için. Zirve anında, başı ve tabanı sıkıştırın ve fallusu 10 saniyeye kadar bu durumda tutarak mümkün olduğunca germeye çalışın.

Jelqing. Teknik, penisi kendi başına büyütmeye çalışan ve organa kan akışını artıran Araplardan geldi. Penis, bir halka oluşturan parmaklarla tabandan kavranır, daha sonra el, organı farklı yerlerde sıkıştırarak hızla başa kayar. İncelemeler, tek bir yaklaşımda 100 kez jelqing yapmanız gerektiğini söylüyor. Ve böylece her gün. Kuralları çiğnemeyen erkekler, fallusun uzunluğundaki artışı hissederler.

Operasyonel penis büyütme

ameliyatlı penis büyütme

Penis büyütme ameliyatı nadir görülen bir olgudur, ancak vardır. Bu tür radikal yöntemler, bazen çok küçük bir genital organı olan kişiler tarafından kullanılır. Arzunuz ve paranız varsa, istenen sonuçları elde etmek zor olmayacaktır.

Ameliyatlar plastik cerrahlar tarafından sadece tıbbi bir tesiste yapılır. Çoğu zaman, penisin plastiği özel klinikler tarafından sunulmaktadır. Konjenital anomalileri ortadan kaldırmak, bir erkeğin mikropenis sendromu varsa organı büyütmek, yaşa bağlı doku dejenerasyonundan kurtulmak için çeşitli cerrahi müdahaleler yaparlar. Ve eğer her şey gerçekten kötüyse, o zaman falloprotezler sunulur. Büyütülmüş yeni organ, yetenekli, güzel ve düzgün görünümlü olacak. Genç bayanın, süpermeninin pantolonunda böyle bir saygınlığa sahip olmak için ne gibi zorluklar yaşamak zorunda kaldığını tahmin etmesi olası değildir. Cerrahi müdahaleler nadiren yapılır: ya yüksek derecede risk nedeniyle ya da zevk fiyatı nedeniyle.

Erkekler evde penis büyütmeyi planlarken, haysiyetlerinin çarçabuk büyümesini isterler. Kendinizi gururlandırmayın, azim, sabır ve özen göstermeniz gerekir. Ve ancak o zaman "arkadaşınız" arzularınızı dinleyecek: cinsel hayatınız iyileşecek ve memnuniyetsizlik ortadan kalkacak. İyi bir boyutun anlamı budur!