Kabartma tozu penisi önemli ölçüde büyütebilir mi?

Penisin büyüklüğünden memnuniyetsizlik, insanlığın güçlü yarısının ana sorunlarından biridir. Erkekler sürekli olarak haysiyetlerini en az birkaç santimetre artırmaya yardımcı olacak araçlar arıyorlar. Umutsuzluktan bazıları, yollardan birinin penisi soda ile büyütmek olduğu geleneksel tıbba başvurur. Geleneksel şifacılar, bunun erkek saygınlığını arttırmanın en etkili yollarından biri olduğunu garanti eder. Bu yöntemin etkinliği ve güvenliği hakkında konuşmadan önce, sodanın penisin büyümesini nasıl etkilediğini daha ayrıntılı olarak öğrenmelisiniz.

Kabartma tozu penisi nasıl etkiler?

Kabartma tozu, kan inceltici etkisi olabilen sodyum bikarbonattır. Geleneksel doktorlara göre, egzersiz sırasında penisin boyutunu artırmak için böyle bir eylem gereklidir.

Kabartma tozu ile penis büyütme, sıvılaştırılmış halde ve büyük miktarlarda kanın üreme sisteminin organlarına serbestçe nüfuz etmesi nedeniyle oluşur. Ayrıca ürün, eğitim seanslarının etkisi altında oluşabilecek kan pıhtılarının oluşumuna yol açmaz.

Nasıl kullanılır

Penis büyütme, ürün ereksiyon halindeki organa uygulanarak gerçekleştirilir. Cinsel organ önceden buharda pişirilerek hazırlanır. Bu, sıcak bir banyo veya duş alırken yapılır.

Dikkat! Tarifi aşağıda açıklanan penis büyütme yönteminin kontrendikasyonları ve yan etkileri olduğu konusunda sizi uyarıyoruz. Yöntemi kullanmadan önce sodyum bikarbonata alerjiniz olmadığından emin olun.

Yöntem numarası 1

Penisin tüm uzunluğunu krem, jel ile yağlayın. Organın her yerine kabartma tozu uygulayın. Nazik masaj hareketleri kullanarak ürünü ovalamaya başlayın. Prosedüre birkaç dakika devam edin.

Yöntem numarası 2

Bir litre suya bir yemek kaşığı sodyum bikarbonat alınır. Elde edilen çözelti banyolar için kullanılır. Su sıcaklığı en az 38 derece olmalı ve 41 dereceden yüksek olmamalıdır. Prosedürün süresi bir saatin çeyreğidir.

Yöntem numarası 3, penis büyütme için sodyum bikarbonat başka nasıl kullanılır

Bu tarif, sadece daha büyük bir penis elde etmek değil, aynı zamanda hassasiyeti artırmak isteyen erkekler için uygundur. Penis büyütme için ballı soda, ilk yöntemle aynı prensibe göre kullanılır. Bunun için iki ürün eşit oranlarda karıştırılır ve penisin tüm yüzeyine sürülür. Ürün 3-4 dakika masaj hareketleriyle ovulur.

Penisinizi büyütmenin ek bir yolu

Sodyum bikarbonat penise 1 numaralı yönteme göre uygulanır, ancak ovulmaz. Bir vakum pompası takın ve kullanım talimatlarına göre sabitleyin.

Kabartma tozu ile yapılan işlemlerden sonra penisin besleyici, yağlı bir kremle yağlanması önerilir.

soda ne kadar etkilidir

Penise sodyum bikarbonat uygulandığında, lokal tahriş meydana gelir ve bu da lokal kan akışının artmasına neden olur. Organ şişmeye başlar ve 2 ila 4 milimetre arasında büyür. Bu etki birkaç saatten fazla sürmez, bundan sonra penis aynı büyüklükte olur. Bu nedenle, eşinizi "şaşırtmak" istiyorsanız, işlemden sonra bir tarih ve yakınlık ile acele etmelisiniz.

Kabartma tozu, penisi kısa süreliğine büyütmeye yardımcı olduğundan, bu yöntemi kullanmanın tavsiyesi oldukça şüphelidir. Ayrıca evde kabartma tozu ile penis büyütme bazı komplikasyonlara yol açabilir.

penis büyütme için soda

Ters tepkiler

Penisi büyütmek için kabartma tozu kullanımı aşağıdaki olumsuz sonuçlara yol açabilir:

  • mikro çatlakların ve ülserlerin görünümü;
  • alerjik reaksiyon gelişimi;
  • genital bölgede ağrı ve yanma hissi.

Sodyum bikarbonat alkali olduğu için cinsel organlarda bulunan faydalı bakterileri öldürebilir. Bu da, yerel bağışıklığın azalmasına ve patojenik mikrofloranın gelişmesine yol açar. Bu nedenle, penisi soda ile büyütme yöntemi, cinsel organların iltihaplanmasıyla birlikte pamukçuk gibi hoş olmayan bir hastalığın ortaya çıkmasına neden olabilir.

Soda kullanımına kontrendikasyonlar

Kabartma tozu ile penis büyütme aşağıdaki durumlarda yasaktır:

  • şeker hastalığı;
  • BPH;
  • prostatit;
  • üretrit;
  • sistit;
  • pamukçuk;
  • Alerjik dermatit.

Aşırı duyarlılık ve mikro yaralanmaların varlığında, sodalı peniste bir artış da kontrendikedir.

Aşağıda okuyabileceğiniz soda ile penis büyütme, sadece etkisiz değil, aynı zamanda bir erkeğin sağlığını da olumsuz yönde etkileyebilir. Kabartma tozu kullanırken dikkatli olun.

İlk İnceleme

"İnternette bazı tarifler okudum ve sodanın penisi büyütmeye yardımcı olduğu doğru olduğunu düşündüm. Kelimenin tam anlamıyla, uygulamadan birkaç dakika sonra, soda çözeltisini durulamak için koştum, penis şişti, kızardı, her şey yanmaya ve dayanılmaz bir şekilde sıkışmaya başladı. Hatta bir doktora görünmek zorunda kaldım. Neyse ki, bunun sonuçlarını açıklayan mükemmel bir uzmana rastladım.

İkinci inceleme

"Ben halk yöntemlerine bayıldım ve sodayı diğer yöntemlerle birlikte denemeye karar verdim. Bu tozu kullandıktan sonra yan etkiler uzun sürmedi. İkinci işlem sırasında korkunç bir kaşıntı ve yanma hissi vardı ve bir doktora görünmem gerekiyordu. Penisimin soda ile büyütülmesi sayesinde sünnet derim iltihaplandı, ardından uzun süre tedavi gördüm. Artık deney yapmıyorum veya penisimi büyütmeye çalışmıyorum. "

Üçüncü inceleme

"Penisi soda ile büyütmenin mümkün olduğuna inanmak aptalca. Şimdi penis için pek çok modern araç var. Ortalama bir bedendeydim ama her normal erkek gibi daha fazlasını istiyordum. Özel bir çare denemeye karar verdim. Bir ay sonra arkadaşım üç santimetre kadar uzadı.