Bir erkeğin penisini evde büyütmenin en etkili yolları

Memnun bir kadınla penisini büyütmüş bir erkeğin samimi yakınlığı

Penisin boyutu önemlidir, ancak bazen kadınlar bunu çürütür. Küçük bir organ sadece bir erkeğin ruh halini olumsuz etkilemekle kalmaz, aynı zamanda cinsel ilişkinin kalitesini de kötüleştirir. Ancak, yalnızca herhangi bir tutarsızlık olmadığında uzatmaya çalışılmalıdır.

Genital organ 20 yıla kadar büyür. Sadece yaşına geldiğinde üzülmeye başlamalısın. Organ uzatma yöntemlerini daha erken kullanırsanız, esenliğe zarar vermek ve penisi yaralamak mümkündür.

Heyecanlı bir pozisyonda ortalama penis boyu 12-15 cm olarak kabul edilir. Çevredeki kalınlık 10 cm'dir, 1-2 cm'lik bir sapmaya izin verilir, daha fazla ise, bu bir patolojidir.

Evde penisi gerçekten arttırmanın hangi yöntemlerle mümkün olduğunu bulmak gerekir.

Evde penis büyütme yöntemleri

Penisi evde büyütmek mümkündür, ancak buna geçmeden önce bir uzmandan tavsiye almalısınız!

Doktor, boyutun bir patolojiden kaynaklandığına ikna olursa, size tedavi önerebilir:

 • Bulaşıcı patolojiler;
 • Kronik patolojilerin alevlenmesi;
 • Cinsel yolla bulaşan hastalıklar;
 • Fallus derisinin iltihabı.

soda yöntemi

Bu, geleneksel tıbbın eski bir yöntemidir. Herkes geleneksel tedaviye inanmasa da, halk ilaçlarının gücünü tamamen inkar etmemelisiniz. Ek olarak, bu, evde penisi büyütmenin gerçek bir yoludur, çünkü soda herhangi bir mutfakta bulunur.

Uygulama sırası aşağıdaki gibidir:

 1. Bir bardak suya 1/2 çay kaşığı ekleyin. soda.
 2. Yıkadıktan sonra solüsyonu genital organın üzerine dökün.
 3. Penisi bir havluyla kurulayın.

Jelqing yöntemi - fallus uzar mı?

Bu varyant geleneksel tıptan gelir. Söylentilere göre, Doğu'da yüzyıllardır kullanılmaktadır, ancak doktorlar teknolojiyi kullanmak için önermemektedir. Manipülasyonların sonucu mevcut olmasına rağmen, ancak kısa bir süre için sadece birkaç saat. Maksimum etki 1 cm'ye kadardır Sistematik kullanımda cinsel uyarılma ile ilgili zorluklar, ağrılı duyular ve fallus üzerinde lekeler ortaya çıkabilir.

2 seçenek vardır: kuru ve ıslak teknoloji. İlki yağlama olmadan uygulanır ve ikincisi bir jel kullanır.

 1. İşleme başlamadan önce genital organ %65-70 oranında erojen duruma getirilmelidir, ancak sertleşmemelidir.
 2. Üye buharlama için ıslak bir beze sarılır. Bundan, fallusun kavernöz gövdeleri elastik hale getirilir.
 3. İki parmak, fallusun tabanını kavrar ve yaklaşık 10 saniye tutar.
 4. Parmakları ayırmadan uzatırlar. Başa ulaştıktan sonra, ilk el duraklar, ancak yerinde kalır ve diğeri aynı manipülasyonları yapar. İkinci el birinci ele yaklaştıktan sonra başı serbest bırakır ve tekrarlanan hareketler başlar.

İlk gün 50-100 manipülasyon yapılır, birkaç hafta sonra egzersizler 200 tekrara çıkarılır. Sürecin 20-30 dakikalık aralarla yaklaşımlara bölünmesine izin verilir.

Erkek üyenin boyutunu artırmak için vakum pompası

Vakum pompası ile penis uzatma

Vakum pompaları tıpta uygulama bulmuştur, ancak penis uzatmada kalıcı bir sonuç vermezler. İnternetteki yanıtlara göre, toplam 3 cm'ye kadar, edinim için anahtar faktör erektil disfonksiyondur. Uzmanlar, mümkünse en pahalı hidrolik pompayı satın almanızı tavsiye ediyor. Penis üzerindeki etki su ile yapıldığından daha az yaralanma vardır. Her iki tip vakum pompası da fallusa kan akışını tetikler ve bu da olumlu bir sonuç yaratır.

Vakum pompası teknolojisi:

 • Üyeyi şişenin içine indirin.
 • Şişeyi pubise bastırın.
 • Bir armut kullanarak havayı yavaşça dışarı çekin.

İlk kez kullanıldığında, işlem birkaç dakika sonra durdurulmalıdır. Maksimum süre 40 dakikadan fazla değildir.

Genişletici kullanma

Tasarım erkekliği dışarı çekmek için kullanılır. Mekanizma penisi uzatmak, kalınlaştırmak ve düzleştirmek için kullanılır. Tıbbi bilgilere göre, plastik prosedürler gerçekleştirildikten sonra amaçlanmaktadır: prostatektomi (prostatın çıkarılması), penis implantasyonu ve ligamentotomi.

3 tip inşaat vardır:

 • Ara sıra kullanılır, giymesi rahatsız eder, penise önemli ölçüde baskı yapar. Sadece yarım saat giymek mümkündür, daha sonra bir mola gerekir. Günde en fazla 6 saat giyilebilir.
 • Genellikle iyileşme döneminde giyilmeleri reçete edilir. Fallusu sıkıca kavrarlar ve flagellar aparatlardan daha az rahatsızlık verirler.
 • Cihazın çalışması, fallusun başına konulan hazneden havanın emilmesine dayanır. Uzun süre giyilmesi tavsiye edilmez, sivilce görünümünü kışkırtır.
 • Vakum yapıştırıcısı. Başı korumak için sadece vakum değil aynı zamanda jel de uygular. En popüler mekanizma, ancak pahalı.
Erkek penis büyütme için sedye

Sedye ile uzama

Penisi büyütmek için bir cihaz. Genellikle bir genişletici ile birlikte kullanılır. Erkek üye, bacak veya omuza bağlar kullanılarak sabitlenir. Bol giysilerde görünmez, bu da herhangi bir zamanda bir sedye kullanmayı mümkün kılar.


Biyolojik olarak aktif müstahzarlar - kremler, jeller

Bugün evde penisi uzatmak için çok sayıda krem, sprey, damla, müstahzar var.

Plastik cerrahi ile fallus uzatma

Ameliyat, evde olmasa da penisinizi büyütmenin gerçek bir yoludur. Erkek büyütme prosedürleri, penisi kalınlaştıranlar ve penisi uzatanlar olarak ikiye ayrılır.

Penis kalınlaştırma işlemleri

Kalınlaştırma için ya deri altına implant yerleştirilir ya da hastanın yağ veya kas dokusu nakledilir.

Bir erkeğin penisini büyütebileceğiniz bir lipofilling örneği

Lipofilling

İşlem yapılmadan önce erkeğin karın veya uyluklarından yağ dokusu alınır. Kirlerden arındırılır, sadece saf yağlar kalır. Müşteri tüm kasık bölgesini tıraş eder ve operasyona hazırlanır. Anestezi uzmanı, adama anestezi enjekte eder ve ancak uzman prosedürü başlattıktan sonra.

Penis dezenfekte edilir ve bileşim bir iğne kullanılarak enjekte edilir. Tüm etkinlik 60 dakikadan fazla sürmez. Sonunda, organ bandajlanır. İşlemin sonucu kalıcıdır, yağın sadece %30'u emilir. Yöntem, fallusun kalınlığını 2-3 cm arttırır.

Hyaluronik asit enjeksiyonları

"Güzellik enjeksiyonları" olarak da adlandırılırlar, penisi 1 cm uzatırlar, işlem lipofillinge benzer. Penisi uzatmak için en uygun fiyatlı prosedür. Sonuç yaklaşık 12 ay sürer.

İmplantların tanıtımı

Bu teknoloji ile silikon kabuk içindeki jeller kullanılır. Doktor, fallus derisine bir enjeksiyon yaparak onu tunika albugineaya sabitler. Bu, yer değiştirme tehlikesini ortadan kaldırır. Ameliyattan önce, reddedilme olasılığını ortadan kaldıran bir alerji testi yapılır.

kas nakli

Estetik bir olay için erkeğin karnından kasın bir kısmı alınır. Erkeğin penisinin derisinin altına implante edilir, uzman onu penisin etrafına çeker ve bitişik dokularla diker. İşlemin etkinliği yüksektir, ameliyat sonrası dönem hızla geçer. Sonuç olarak, genital organ 3-4 cm uzar.

Erkek genital organını büyütme operasyonu

Erkek üyenin uzunluğunu arttırma prosedürü

İşlemler sadece sağlıklı erkekler için yapılır. Kısıtlamaların sayısı diğer tekniklerden daha fazladır. Doktor, kalp rahatsızlıkları, kalp kusurları, kan pıhtılaşma bozuklukları, dekompansasyon aşamasındaki akut ve kronik hastalıkları, cinsel yolla bulaşan hastalıkları, ruhsal bozuklukları olan hastalara ameliyat yapmayacaktır.


Falloprotezler

Eğrilik nedeniyle genital organ küçükse, içine yapay bir protez yerleştirilir. Sert, şişirilebilir ve elastik protezler vardır. Plastik cerrahi travmatiktir, rehabilitasyon süresi 12 aya kadar çıkabilir. Prosedür sadece erkek organı daha özgün kılmakla kalmaz, aynı zamanda cinsel aktiviteyi de geliştirir.

ligamentotomi

Ligamentotomi, erkek organı büyütme işlemidir. Bağ, erkeklik onurunun bir kısmının kasık içinde tutulduğu pubis ve penis arasında bulunan karın boşluğunun bir bağıdır. Plastik bir müdahale yapılırken kırpılır, ardından cerrah erkekliği geciktirir ve düzeltir. Adamın 2-3 ay boyunca uzatıcı ve sedye takması gerekecek.

İyileşme döneminde erkeklere acı çektirilir, bu nedenle onlara analjezik enjeksiyonu yapılır. İlk günlerde kanama olabilir. Yapışıklıklar muhtemel olduğundan, uzmanların talimatlarına uymak ve iyileşme döneminde muayeneye gitmek gerekir. Sonuç olarak, penis 3-5 cm uzar, ancak işlemden hemen sonra sonuç daha zayıf - 1-1. 5 cm.

Genital organı uzatmak için çeşitli prosedürler olumsuz sonuçlara neden olabilir:

 • İzlerin görünümü;
 • Sinir bozukluğu;
 • Azalmış libido;
 • Genital organın başının hassasiyetini azaltmak.